• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum” (FOTO)Nëna së bashku me vajzën e saj do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën ”Miss BumBum”. Ato kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të bash dallimin mes tyre.

Bruna Ferraz, 35 vjeç dhe vajza e saj Eduarda Morais, 19, kanë kaluar në finalen e madhe të 9 nëntorit, por asnjëra prej tyre nuk kërkon të tolerojë për çmimin e parë dhe duken të vendosura për ta rrëmbyer atë.

“Jemi të dyja në finale dhe kush do të fitojë varet nga të pasmet më të bukura. E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thotë Eduarda.

Këtë vit, duket se për konkurrentet e tjera do të jetë shumë e vështirë të thyejnë nënë e bijë në këtë eveniment.

/ Top Channel 

Lauri

Anunnak
Me e mire e ema se e bija.

Nënë e bijë sfidojnë njëra-tjetrën për ”Miss BumBum”Nëna së bashku me vajzën e saj do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën ”Miss BumBum”. Ato kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të bash dallimin mes tyre.

Bruna Ferraz, 35 vjeç dhe vajza e saj Eduarda Morais, 19, kanë kaluar në finalen e madhe të 9 nëntorit, por asnjëra prej tyre nuk kërkon të tolerojë për çmimin e parë dhe duken të vendosura për ta rrëmbyer atë.

“Jemi të dyja në finale dhe kush do të fitojë varet nga të pasmet më të bukura. E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thotë Eduarda.

Këtë vit, duket se për konkurrentet e tjera do të jetë shumë e vështirë të thyejnë nënë e bijë në këtë eveniment.

/ Top Channel

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

jo kesaj i thone beme nene te te ngjaj.... mahhhh
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Me e mire e ema se e bija.

hahahahahahahahah Lauro sapo e hapa une tek gosip ,kete teme po i bashkojme :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Me e mire e ema se e bija.

hahahahahahahahah Lauro sapo e hapa une tek gosip ,kete teme po i bashkojme :p
Edhe ty te shkojne syte kaq poshte sa mua..:?
 
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mua te dyja te njejten moshe me duket se kane,35 vjece!!!
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mu kujtu ajo konga.....
Te dyqoni te selvija o usta murat
Me e mire e oma se e bija o usta murat lol

Bomba qekan...prite kush do plasi e para
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

O mamii, vetllat si Dracula!! :girlshok:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

@Lega, konkursi eshte per Miss BumBum, vetllat nuk i shiko kush..:)
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Jetojme ne epoken e bythes!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

ahahhahahahaha pjeshkat :p apo kumbullat si thuhet ne kete rast ?! :p
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

ahahhahahahaha pjeshkat :p apo kumbullat si thuhet ne kete rast ?! :p
Pse kerkon te na e prishesh fjalorin hahaha
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Kot sthon ftyren si b**** e b**** si shpirt lol.
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Ne shikojme vetem tonat,tek tjerat shikojme vetem shtrembesite! :pSapo e bere me siper... :uff:
Uaa me zure mat lool
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Epo tani te themi ate qe eshte,jo tia fusim qorres kot :p

Ja kshu se ne maje te gjuhes e kisha ate te shkreten...c'te beja mos e thesha ahaha
Ku rrini dot ju me aman hahaha
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Si lart si posht isoj lale haha
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Kësaj i thonë më e mirë e ëma se e bija!

Mjer ai qe i ka nshpi te dyja ...apo lum ? :p
 
Top