• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kermilli!

CoLd FiRe™

|Pirat|
Nje kermill ne fund te nje pusi 12 metra te thelle, mundohet te dale jashte,
i shkreti.... c'do dite ngjitej 3 metra ndersa naten e zinte gjumi dhe rreshkiste 2 metra poshte.....

Per sa dite del jashe derziu?
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Kermilli!

per 12 dite ?

Jo.


-Por do ju lutesha qe ne vazhdim te jepni dhe nje sqarim mbi pergjigjen,,, pasi nese nuk do jepni nje sqarim ,por vetem nje nr nuk do e konfirmoj pergjigjen e vertete.


Respekte!
 
Titulli: Kermilli!

CoLd FiRe™;238620 said:

E mire ..s'jam kundra une :D

Ate 12 e thash se mqs jane 12 metra ..e kermilli bente 1 meter per ccdo dite ..thash se do dilte per 12 dite .
 

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Kermilli!

E mire ..s'jam kundra une :D

Ate 12 e thash se mqs jane 12 metra ..e kermilli bente 1 meter per ccdo dite ..thash se do dilte per 12 dite .Ok moj nuk u keqkuptova!
Thjesht bera nje sqarim qe ta beja lojen pak me interesante! ;)


Po ta mendosh,,,, eshte shume e lehte qe ta gjeni :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kermilli!

13 dite del kermilli 12 dite per te ber 12 metra dhe 1 dite tjeter per te zbritur nga pusi ne toke.
 
Titulli: Kermilli!

Une them se po te perdore ashensorin do ngjitet me shpejte LOL

Na e thuaj tani se me bere kurjoze :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kermilli!

Une them se po te perdore ashensorin do ngjitet me shpejte LOL

Na e thuaj tani se me bere kurjoze :D
Ndoshta vdes me heret se 12 dite kermilli lal jeton pak dhe sarrin te dali kurre ku i dihet :):):) Vdes rruges .
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Kermilli!

Diten e pare ngjitet 3 m dhe zbret ne nje meter
te dyten ngjitet ne 4 e zbret tek 2
....................

..............

diten e 8 fillon ngjitjen nga pozicioni 7m dhe shkon ne 10m por zbret naten ne 8m .
Diten e nete ngjitet ne 11 m dhe zbret ne 9 naten
kurse diten e 10 niset nga 9 e shkon ne 12m meqe kapi majen gara mbaroi ,
Pra i duhen 10 dite derziut .
 
Redaktimi i fundit:

CoLd FiRe™

|Pirat|
Titulli: Kermilli!

Diten e pare ngjitet 3 m dhe zbret ne nje meter
te dyten ngjitet ne 4 e zbret tek 2
....................

..............

diten e 8 fillon ngjitjen nga pozicioni 7m dhe shkon ne 10m por zbret naten ne 8m .
Diten e nete ngjitet ne 11 m dhe zbret ne 9 naten
kurse diten e 10 niset nga 9 e shkon ne 12m meqe kapi majen gara mbaroi ,
Pra i duhen 10 dite derziut .Bravo :)
Kjo ishte pergjigja e sakte ;)

Respekte.
 

ASG

aSg
Titulli: Kermilli!

Diten e pare ngjitet 3 m dhe zbret ne nje meter
te dyten ngjitet ne 4 e zbret tek 2
....................

..............

diten e 8 fillon ngjitjen nga pozicioni 7m dhe shkon ne 10m por zbret naten ne 8m .
Diten e nete ngjitet ne 11 m dhe zbret ne 9 naten
kurse diten e 10 niset nga 9 e shkon ne 12m meqe kapi majen gara mbaroi ,
Pra i duhen 10 dite derziut .

Te lumte................
 
Private conversations
Help Users
    Top