Kërkojë diçka nga ty

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Kërkojë nga këta të dy sipër 1 përshëndetje dhe ftes në tavolinën e tyre 😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kerkoj nga anetaret t'i permbahen rregullave te lojes! 😁
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
1 pyetje.
Si ka qenë takimi yt i parë me vjehrrën?
Takimi im i parë me vjehrrën ka qn në moshën 17 vjeçe ku partneri më çon si surprizë 🤣
Mirë që nuk isha në dijeni ,por atë periudhë më kishin ikur 2 persona të dashur nga jeta dhe isha 1 kile rob
Për mua ka qn i sikletshëm shumë ,prindërit e mi nuk ishin në dijeni për lidhjen time dhe më rastis babi në mënyrë të rastësishme me makinë para ndërkohë që unë isha me vjehrrën dhe partnerin në makinë .Po bëhesha gati të dilja nga makina 🤣 dhe kur e pash që më kalojë përballë u fika(u zbeha) fare 🤣🤣🤣
Mirë që nuk më pa thuaj 😁,por edhe të më kishte parë ai mhb pas 1 jave u bë i madhë pasi partneri donte ti bënim gjërat familjare (ne kalamanjë të dy 17 unë 20 ai 🤣)
 
  • Përqafim
Reactions: VIP

Monique

With or Without u
@Darius ka pas bere poezi????? Ne fakt ne fakt dhe mua me vjen keq qe nuk hyn Darius. Ju thash po e pate neper forume tjera ju qe jeni sa ktej andej cojini selam, por aha.. s'do i ket ecu njeri :p

@TinkyPinky a ke kontakt ti me darius mi?? thuaj te vije ne fv vrap, se ka 1 projekt borxh me mpagu :p
ka 10 vite qe thote do te jap projekt restoranti dhe palestre, por qenke dhe rrenacak ka thene Soli- thuaji :p
Dariusi ben poezi - o sali o sali zemra ime je vec ti1 lool
Po time dariusin merresh ? I ka bo te dyja mi , une kam dy muaj qe pres nje porosi e hic lool
Ps: tashi u kujtova qe te lexova ty lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kerkoj nje poezi
Si ja del te jesh gjithmone aty
Ku kujtesa shkruan deshirat?
Gjithmone ne kohe si nje ore e mire,
E paster si endrrat, e kthjellte si uria,

E bukur si dritarja prej ku duket bota
E perkore dhe e plote si hena e prillit
E embel si malli, e heshtur si prekja
E dores qe perkedhel gjumin tim

Si ja del te dish gjithcka qe kam ditur?
Te dish edhe ate qe ende nuk e di...
Zemrat nuk shohin me sy por me drite
Dhe une me driten tende jam rritur...

Si ja del te jesh ajo qe kerkoj?
Une shpesh nuk di cfare kerkoj. I njoh gjerat
Pasi i gjej.
Ti je perhere aty ku te pres
Dhe nese te pres do te thote se je...
|Alban Bala|

@Ledia eshte tjeter kjo 😊
 
Top