• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kërkohet shtrigë për punë

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Personat udhëheqës të shpellës interesante britanike “Wookey Hole” në Sommerset ofrojnë një vend të çuditshëm pune. “Të jetohet në shpellë, të bëhet shtrigë dhe të bëjnë krejt ato që i bëjnë shtrigat”, shkruan në përshkrimin e këtij vendi të punës.
Vendi turistik ofron hiq më pak se 60.000 euro në vit për këtë vend pune.

Kandidatja e ardhshme do të duhet të jetë një gjendje të jetoj në errësirë, nuk guxon të jetë alergjike ndaj maceve dhe të ketë kakarisje interesante.

"Shpresojmë të tërheqim shumë kandidate, posaçërisht me pagesë e cila është bukur e majme", ka thënë Daniel Medley nga kompania punëdhënëse
TELEGRAFI
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Meshkuj pranohen te bejne shtrigun ??? 60 mije bej dhe macen une LOL LOL LOL
 

AjSi

...
Mu shuan shpresat se qenka ne soomerset LOL
 

E3

Anëtar i Nderuar
kam nje shoqe i thoni ktij vipt ta marri
se i ben te gjitha qe kerkon madje rri dhe me ore shtese pa kerkuar rroge
hhh
 
Top