• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Une jam garantues per bukurin tende !

E nuk po marr pjes ne konkurs hiq pra !me rendesi ti me vlerson lol
 

Aki

misfit
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

 
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

E nuk po marr pjes ne konkurs hiq pra !me rendesi ti me vlerson lol

Jo jo merr pjese , deshmoja eshe te tjereve se pse une jam i dhene mas bukurise tende lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Gezuar festat Zana! Ngrohe zemren!

Ta djeg si ajo e jotja thuan ti e... jo rrofsh. loool
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

:p Po pse jo tshofim edhe gocat e meshkujt e forumit
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Si perfundim, ka nainji qe ka vendos me konkuru apo kemi vetem fjal ?
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Si perfundim, ka nainji qe ka vendos me konkuru apo kemi vetem fjal ?

Ja si thua ti? Kush pranon mi, asnjeri. Jane te turpshem njerezit o goc lol
Duke ja nis nga ata qe vene foto pa koke cuna edhe goca pa koke kishte lol

Ce doni aman, nuk bie njeri dakord te konkurojn te gjithe antaret, aty sduan ata qe vene foto gjithmon
jo me ata qe skane vene. Rrini se jeni mire. O quk, ti e ke fajin :p
 
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Mua ja ku me keni ne avatar merreni e vendoseni si konkurenten e pare,ama foto tjeter sjap :p nese doni foto tjera 5 E fotografija loool epo te pakten fitojme e dicka se misin tjeter kush e ka lol
 
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Une nuk jam dakord , sepse fotot i kam sjell per ate "gocen" , e jo te zgjedhem mister !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Mua ja ku me keni ne avatar merreni e vendoseni si konkurenten e pare,ama foto tjeter sjap :p nese doni foto tjera 5 E fotografija loool epo te pakten fitojme e dicka se misin tjeter kush e ka lol

Nese je ti kjo ne avartar ne tjeret nuk po marrim fare pjes .Ja po dihet tani kush do fitoj :kapele:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Taman staf i lodhun i kerkes kam ba edhe ate sma plotsut :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Taman staf i lodhun i kerkes kam ba edhe ate sma plotsut :p

Quku, S'ka faj stafi. Si ta hapim kur askush nuk sjell foto?!
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Do sjell une foto nese sdo ket konkurent tjeter mashkull se skam qejf te konkuroj me asnje
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Kujt ja dhate kuroren mo... apo ngelem pa Miss !? Turp te keni ... looool
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Kujt ja dhate kuroren mo... apo ngelem pa Miss !? Turp te keni ... looool

turp kemi plot ne, prandaj akoma asnji ska pranu sfiden
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Epo me nje staf te tille, ku abuzojne , nuk ju ve faj ... jo :)
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Epo me nje staf te tille, ku abuzojne , nuk ju ve faj ... jo :)

clidhje ka stafi me 'turpin' e antareve me u bo pjese i nje konkurimi...
pastaj nese duam te flasim per faje, ehuuuu diskutim i gjat sepse te dy palet kan fajet e tyre... prandaj boll me ket viktimizmin
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Nuk qenke ne dijeni qe stafi jo vetem qe i vjedh fotot e anetareve, por edhe i perdor ato lart e poshte pa leje .... atehere kush do te sjelli foto ne k'te rast, dhe turp eshte kur sillesh si staf i tille, nderkohe qe del e ben edhe kerkesa te tilla ne fjale.

- Erdhe te me besh moral mua ... ti, apo c'fare.
 

Shej

Advanced
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Taman staf i lodhun i kerkes kam ba edhe ate sma plotsut :p

Stafi i lodh apo anetaret e plak o quk ;)

Leje gjasme ca bejn si sexy se zhgaravina jane prandaj smarrin pjese.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Me siguri e ke fjalen per ato qe ke takuar nga afer... zhgarravinat me zhgarravinat shoqerohen .looool
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Nuk qenke ne dijeni qe stafi jo vetem qe i vjedh fotot e anetareve, por edhe i perdor ato lart e poshte pa leje .... atehere kush do te sjelli foto ne k'te rast, dhe turp eshte kur sillesh si staf i tille, nderkohe qe del e ben edhe kerkesa te tilla ne fjale.

- Erdhe te me besh moral mua ... ti, apo c'fare.

privatsia e jetes tende merr fund kur futesh ne internet.
Ti po flet per stafin... por cudi qe ske rastitur me persona te huaj qe ske asnje lloj lidhje qe te vjedhin fotot
sepse un kam qe kur isha 16 vjece online dhe jo vetem qe mi kan vjedh por mi kan modifikuar, i kan perdor si kan pas qef... ehuu
kam 1 foto qe ka 9 vjet qe akoma qarkullon ne rrjetet sociale pavarsisht se shumicen i kam reportuar dhe jan kanceluar.

spo tboj moral
po flisja ne pergjithsi
 

Shej

Advanced
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Kujt ti djeg le ta mbaje mi Zanke une spermenda emra..

Te dogji eeee ;)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Jo nuk me kane ndodhur gjera te tilla, pervecse ne k'te forum... Kjo nuk do te thote qe te lejohet te abuzosh .

Te vjedhesh e te abuzosh me privacine e tjetrit/res .... denohet me ligj. Ajo c'fare nxjerr une eshte e imja - ti mund ta vjedhesh pa lejen/dijenine time... por nderkohe qe ti e perdor k'te , hyn tek cenimi,abuzimi.

Ps.... Mua nuk me djeg asgje, jam Marshalla ne pergjithesi ( me erdhi keq per deshperimin tend ) ... e jo vetem ne pamjen fizike por edhe ne ate psikologjike ;)
 

Shej

Advanced
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

lool

Ku e pe deshperimin mi, me kto qe shkruan ketu i bie te jesh ti e tille por nejse sme intereson ti fare.

Ika iher se kam 1 jete sociale qe me pret, ti rri ktu ne forum bej gramafonin e prish se ate pune ke Lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Vazhdo... shyqyr, te hapim nje cik dritaret . looool
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Titulli: Kerkese Stafit aman na hapni nje sondazh per MISS FORUMI 2015

Fjale dhe vetem fjale.

Un jam gati te konkuroj
dikush nga ju ka ne mendje tna tregoj trimerin apo do vazhdojme te merremi me lloqe grash ?!
perndryshe flisni qart qe skeni ndermend dhe pik
 
Private conversations
Help Users
    Top