• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkesa per Sop

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Herilton

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
Tirane
Pershendetje All Gjith Stafit.....
Si Fillim Urrime Per Forumin ( Moderatoreve ) Dicka Shume e Nevojshme Per Stafin e Serverit, ketu Kemi mundesi Te SHprehim Pakenaqesit Dhe Ankesat Tona..... Tani Te Hyj Drejte Ne Tem Kam Kohe qe Jam Pjes E Stafit Dhe Duke Pare Aktivizimin Tim, oret Qe Jam Online ( vleresimin per angazhimin tim & aftesit qe kam Jua le Juve ti VLERESONI ) Do Deshiroja Shume Qe Kontributi im Ne Server Te Ishte i nje Stadi me Te Lart Se Ky Qe Kam Tani ( Aop ) Prandaj Mora Vendimin Per Te Ber Kerkesen Time Per ( Sop ) Duke Qen i Bindur Ne Aftesit e Mia Per K`te Detyre Shpresoj Qe Te Meret Parasysh Kerkesa Ime .....

Rrespekte All Cuna & Goca :puthje:

Ju Faleminderit

Me Rrespekt Desperado :dong:
 

Brosway

Anëtar i ri
Mosha
40
Vendndodhja
Para PC,Ku mendove!
Desperato
Vendimi Yt eshte!Nje here beje te madhe ate dhomen qe ke hap pastaj boj kerkes per Sop!Sepse duke u marr me invite qe ju ben userave po harron detyren e Aop!Kshtu kam frig se mos do behesh Sop edhe do te mirret mendja duke menduar qe je duke i dhene acc nje tek dhoma jote do i japesh tek dhoma #shqiperia!
 

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
Shum e drejt qe rri shum kohe online dhe per mendimin tim e meriton access 10 por kto vendime i marrin founderat e co-founder .Uroj ta marrin parasysh kerkesen tende.Resp
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Desperato
Vendimi Yt eshte!Nje here beje te madhe ate dhomen qe ke hap pastaj boj kerkes per Sop!Sepse duke u marr me invite qe ju ben userave po harron detyren e Aop!Kshtu kam frig se mos do behesh Sop edhe do te mirret mendja duke menduar qe je duke i dhene acc nje tek dhoma jote do i japesh tek dhoma #shqiperia!
hahahaha, sa ja duam te miren njeri tjetrit ne , duket hapur :p
 

El'Mejor

Daja
Mosha
36
Vendndodhja
South-Africa
Pershendetje All Gjith Stafit.....
Si Fillim Urrime Per Forumin ( Moderatoreve ) Dicka Shume e Nevojshme Per Stafin e Serverit, ketu Kemi mundesi Te SHprehim Pakenaqesit Dhe Ankesat Tona..... Tani Te Hyj Drejte Ne Tem Kam Kohe qe Jam Pjes E Stafit Dhe Duke Pare Aktivizimin Tim, oret Qe Jam Online ( vleresimin per angazhimin tim & aftesit qe kam Jua le Juve ti VLERESONI ) Do Deshiroja Shume Qe Kontributi im Ne Server Te Ishte i nje Stadi me Te Lart Se Ky Qe Kam Tani ( Aop ) Prandaj Mora Vendimin Per Te Ber Kerkesen Time Per ( Sop ) Duke Qen i Bindur Ne Aftesit e Mia Per K`te Detyre Shpresoj Qe Te Meret Parasysh Kerkesa Ime .....

Rrespekte All Cuna & Goca :puthje:

Ju Faleminderit

Me Rrespekt Desperado :dong:
Bukur sakte pa gabime kerkesa e Desperado per sop ..! Edhe une si pjese e stafit aop mendoj se Desperado eshte nje nga opertoret me tolerenat edhe i respektuar ne stafin tone . Dhe personalisht me behet qefi qe e ka bere kete kerkese sepese mendoj qe e meriton ate post , sepse duket hapur qe cdo dite rri me ore te tera edhe kujdeset per serverin irc.fajtori.com . Mendoj se kerkesa e desperados duhet te merret shume seriozisht , meperjashtim nje ose dy operatoreve besoj se tere operatoret tjere jane dakort per shtimin e Desperados Sop ..Kaq kisha flm ..:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top