• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kërcet dajaku në Kategorinë e Dytë, ndërhyn policia/Video

Frank

Mode ON Anti-KÇK
dhuna-1-722x450.png

Kategoria e dytë e futbollit shqiptar ka luajtur dy sfida në të dyja grupet e saj, ku kanë ndodhur jo pak incidente. Kështu në sfidën e luajtur në Sarandë, Butrinti vendës ka mposhtur jo pa vështirësi Tepelenën 2-1, po ka qenë mjaft i tensionuar fundi i takimit, me Policinë e Shtetit që ka ndërhyrë për të mbrojtur lojtarët miq pas një sherri të ndodhur menjëherë pas vërshëllimës së fundit të gjyqtarit.


Edhe sfida tjetër e grupit B, Përmeti-Gramozi 3-1, ka kaluar jo pa probleme me ekipet që e kanë mbyllur ndeshjen me nga 9 lojtarë pasi kanë marrë nga dy kartonë të kuq secila.
Asnjë problem në grupin A të kësaj kategorie, me Sopotin që ka mposhtur 3-1 Klosin. Në barazim 2-2 sfida tjetër mes Kukësit B dhe Adës

Balkanweb.com
 
Top