• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kepucet me interesante per femra!

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
uaaaaaaaaaaaaaaaa kjo e fundit nje here me la me goje hapur kam frike ti vesh se me cpohen thembrat :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
suri kto te fundit fare jan per meshkuj:p tema ishte per femra...

 

orchidea

Antar Aktiv
Kepucet me pelqejne shume, dhe kam te te djitha ngjyrave por me pelqejne klasiket me taka te larta, edhe pse ne jeten e perditshme dhe ne rruget qe kemi ne as qe behet fjale ti shijosh se qe ne daljen e pare prish takat, por keto qe pash ketu sinqerisht me shkrine gazit, ato pantoflat peshk, dhe rroba banje ishin ???????????????? nejse per shou cfare sshpikin njerezit.:ciaoo:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Rrofte puma dhe all star...Poshte takat.:D :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kepucet me interesante per femra!

Ca kepucesh...
 
Pe: Kepucet me interesante per femra!

Vishni cfare t`ju kete qejfi juve, une ju preferoj me kepucet qe ju ka dhuruar mema juaj e mema natyre bashke.....zbathur :D
 
Top