• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kepucet me interesante per femra!

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Po veje disa nga kepucet me interesante per kenaqesine e femrave te forumit...Shpresoj te ju pelqejne!


kepucet6.jpg

kepucet4.jpg

kepucet5.jpg

kepucet3.jpg

kepucet2.jpg

kepucat3.jpg

kepucat1.jpg
Shekulli
 

inushja2

preshevare
haha me interesante se kaq..skishte ku te shkonte me lol

ato bezhat ..te 3 ne radh i kam te kuqe, te njejtat si pamje..vetem, taka ndryshon :D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Keto qe ka cituar shihanny me pelqejne dhe mua, kam pare te tilla, te tjerat jo...

Mendo te ecesh me ato te parafundit... O NENE O NENE :p
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
hahhahahaa ato te verdhat LOL LOL LOL LOl ohhhhhhh cfar dhimteeeee me ecè ashtu aaaaaaa kto te fundit ahaha
 

K|nG

Drenica Heroic
Une mendoj qe te perdorin kso lloj te rrafeshta pa taka

Dhe une po te kisha nje te dashur do i kisha bler keso ;) dhe do ja kisha bler dhe nje pal vath se i kam per zemer :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Une mendoj qe te perdorin kso lloj te rrafeshta pa taka

Dhe une po te kisha nje te dashur do i kisha bler keso ;) dhe do ja kisha bler dhe nje pal vath se i kam per zemer :p
o hallall be ta boft Zoti po ku je kon msheft deri tash ti:D...100% dakord jom, paskum te njejtat shije;)..
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Ngjajne vertet te rrezikshme disa nga ato...kam lexuar se mbretereshat e dikurshme perdornin taka te holla nga 20 cm per te ecur.nje torture e vertete....sa me te larta te ishin takat,aq me bukur dukeshe!!!!!!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Po veje disa nga kepucet me interesante per kenaqesine e femrave te forumit...Shpresoj te ju pelqejne!Shekulli
Keto me pelqyen ...por uhhfffff kaq te larta si mbaj dot, deri ne 10 cm edhe mundet LOL
 

Lolita25

So EmoTionaL
Ahaaaa,a thua s'kan cte bejn njerezit qe shpiken kepuc te tilla?
Se besoj qe dikush (me mend ne kok) do dilte ne rrug me kepuc te tilla :D
Sidoqoft shum interesante :)
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
se di...nqs ke veshje me extravagante dhe mbase del...dhe me siguri ne parada mode perdoren:)
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Po keto kepucet tradicionale japoneze i keni pare? Dhe keto jane te verteta.

Eshte nje shtet, se mbaj mend, por e di qe eshte ne Azi, ku behen kepuce katrore te vogla, dhe gishtat formohen sipas kepuceve. Kemba mesohet qe kur je femije. E di qe eshte bere me kohe kjo pune, se di nese e praktikojne akoma. Kur ta gjej informacionin do e sjell.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
e pra suri ose e ri kemb mbi kemb e loz i qet:p

zana ato kinet i dija i kam pare...sjan edhe aq inkomode:)shije shije kjo dynja
 
Top