• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kepuce me/pa taka ?

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Preferoj kepucet me take...por jo shume te larte...aq sa ndihem rehat...jam natyre klasike...per c'do kohe ne c'do stine i preferoj perhere me pak take...

atletet vetem kur me duhet ti perdore...
 

Hera

Dum Spiro Spero
Kepucet me taka rralle vetem me raste ne jeten e perditme atlete r kepuce te ndryshme varen nga rrobat e ndoshta me pak take
 

Monique

Staf në FV.AL
Ne fakt une jam e takave, por keto kohe i kam veshur cik si shpesh te sheshtat.....Ishalla sme kalon ne ves kjo pune se i kam fiksim takat :p
 
Top