• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni thene "Te dua"...edhe pa e ndjere?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo!

Jetmira kur e ndjen thuaje,cdo ndjenje qe nuk shprehet eshte e destinuar te vdese ne heshtje! :)
Ne jemi bere per te dashuruar,vuajtur dhe jetuar ,e tille eshte qenia njerzore.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo asnjher .... Nese nuk e ndjen ne shpirt si te thuash nje fjal aqe te madhe.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Kurrsesi.....e vetmja ndjenje ku nuk do pranoja te beja kompromis!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Veshtire me e thene kur e ndjej e jo me kur se ndjej, qe s'behet llaf ;)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Nuk e meritojne kete fjale femrat!
 
Top