• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni thene "Te dua"...edhe pa e ndjere?

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

E kam then te dua me shume "nxitimthi" mund te them sesa pa e ndjer
Mund te ket qene nje moment i bukur qe mund t kem kaluar me te, dhe ate cast me "eshte dukur sikur e dua" por me vone pastaj nuk do e thoja edhe sikur t me vriste :D loool Dmth isha thjesht "viktim e momentit" lol
eh, kshu jan ca gjera t komplikuvatme LOL
Po natyrisht keto situata jan ato me te lezetshmet...me vone dhe me kobure ste del me fjala LOL.
 

pulcina86

❤️
Mosha
33
Vendndodhja
CuBa
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Po...kam then kur nuk e dija x cfar behej fjal po kur e mesova kuptova se nuk ishte me e leht ta ndieja.
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

boh skam thene ndonjeher te dua

edhe nese do doja dikend sdo i thoja te dua . e kam super te veshtir

sikur s shkon shume ne shqip
hihihi shkon me shume ' i love you' ose 'ti amo'
hihihihiihhihi
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

E kam thene ne gjuhen angleze jo ne shqip dhe ne momente kur kisha pire i cik :p...dhe pse kishte pak te vertete ne te, s'duhejsh thene kshu qe me falet :D
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

se kam thene dhe nuk eshte mire me e thene kur se ndjen dhe i jep shpresa te kota dikujt tjeter
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo se kam thene asnjehere pa e ndjere....Vec me ate fjale qe nuk mund te luash dhe sikur te luash ste falet gabimi....
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Si mund ti thuash te dua dikujt pa e ndjere ate ??
Kjo do te thote se genjen se pari veten pastaj njeriun qe e merr ket fjale
Smund ti thuash kujdo te dua dhe aq me teper kaq lehte ...
mund ta pelqesh por jo ta duash
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jooo se kam thene.
Besoj se nuk eshte e drejte me bashkefolesin dhe as me veten tende.
Ndersa kur e dua nje person ia them por pa e ndjere ncuk.
Ose me ndonje shok te ngushte te ngushte qe e dinte edhe ai se ish shaka e i thoja ika une vdiqa per ty :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Fatkeqsisht mashkulli asht egoist dhe e thot...... Mu me ka pshtu goja e kam than :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Po e kam then.........kam then TE DUA pa ndjer ate ndjenj te forte dashurie....Ja kam then personit qe ne te vertet e kam Dashur por qe me von kam kuptuar qe nuk e kam Dashuruar.

Te gjithe kemi then fjalen TE DUA dikujt qe me pas kemi kuptuar qe ka qen nje dashuri jo e plot....ka qen TEKAM XHAN SHUME :)
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Pe: Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jooo se kam thene.
Besoj se nuk eshte e drejte me bashkefolesin dhe as me veten tende.
Ndersa kur e dua nje person ia them por pa e ndjere ncuk.
Ose me ndonje shok te ngushte te ngushte qe e dinte edhe ai se ish shaka e i thoja ika une vdiqa per ty :p
si un psh po me tret vetmia dhe malli per ty :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Eshte ndryshe te thuash te kam xhan,yll,shpirt,zemer etj etj...Kane sens tjeter ato,sme pelqejne perdorimi i ketyre fjaleve,pasi jane duke abuzuar shume ne perdorimin e tyre(cdo kush po i perdor sic do)..Pa e ndjere sdo thuhet kurr,por dhe po e ndjeva edhe e thash,do te thot qe zemra me arsyen jane bashkuar(kam humbur fare me pak fjale)...
 

Lediana

Banned
Vendndodhja
Itali
Re: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Pa ndjere se them dot ..ka shum qe e perdorin si fjale te perditeshme fjalen Te Dua ..shum e bejne sidomos ne virtualitet ..:qesh:
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Keni thene "Te dua" ... edhe pa e ndjere ?

Jo,edhe nese e dua dike e mba te fshehur te dua.Nuk e shpreh dashurine.
 
Top