• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni rraf naiher?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam kundër dhunës, por ende e mbaj mend një mashkull që më vihej pas në kohën e shkollës së mesme, afër një vit. Një ditë humba durimin, dhe ombrella në dorën time përfundoi te koka e tij☹....nëse quhet rrahje kjo se ishte pa grushta...
Kjo s’quhet rrahje. Ka qene thjesht nje çukitje me class 😛
 
Top