• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni rraf naiher?

Darius

La vita è bella...
Ja sot psh, nje gazetare, me çmendi, ne nje promovim libri, bera si bera e pickova, gerdhiti budallaçka 😂😂😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ja sot psh, nje gazetare, me çmendi, ne nje promovim libri, bera si bera e pickova, gerdhiti budallaçka 😂😂😂
Nga ekzaltimi i `sherrit` do kete pas. ahahahahahhahaahahha
 

Desa

Temet Nosce
Jam kundër dhunës, por ende e mbaj mend një mashkull që më vihej pas në kohën e shkollës së mesme, afër një vit. Një ditë humba durimin, dhe ombrella në dorën time përfundoi te koka e tij☹....nëse quhet rrahje kjo se ishte pa grushta...
 

Darius

La vita è bella...
Jam kundër dhunës, por ende e mbaj mend një mashkull që më vihej pas në kohën e shkollës së mesme, afër një vit. Një ditë humba durimin, dhe ombrella në dorën time përfundoi te koka e tij☹....nëse quhet rrahje kjo se ishte pa grushta...
Dashje pa dashje dhune eshte, se varet se ku ka i ka perfunduar shkopi i çadres. Nese do ishte Kavajs, nuk quhet dhune 😂😂😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jam kundër dhunës, por ende e mbaj mend një mashkull që më vihej pas në kohën e shkollës së mesme, afër një vit. Një ditë humba durimin, dhe ombrella në dorën time përfundoi te koka e tij☹....nëse quhet rrahje kjo se ishte pa grushta...
Ahhh, Desa ime. :))
Me cadren mua me kujtove nje episod tjeter ne universitet.
Ishim tek rruga e Durresit andej tek zogu i zi per ne qender,Tirane flas,dhe binte shume shi,dy djem ne krah po qeshnin me nekuptime dhe flisnin,ehhh ne u lagem avash qe kto dyja ne krah na ftojne te futemi poshte cadres tyre,dhe ecnin.
Ne te njejten kohe ,me vinte me qesh dhe mua,i them shoqes sime bej tutje,dhe i afroj cadren njerit nga ata.i them tjetrit urdhero tek mikja ime ti ,dhe i bej me shenje shoqes sime,shttttt. ahahahahahah
Ajo vec sme mbyti me shikim,se cfare ben je hutuar, dhe mbaj mend ne fillim sikletin e ti qe une ja afrova ashtu,thjeshte pa asnje kompleks,cadren,por vertetoj gjete rruges,qe ishte nje djale qe meritonte cadren,ahahahahaha.
beme muhabet deri ne qender,ata su lagen,na ftuan dhe per kafe,por s`pranum se s`kishim kohe,por e tani qe e kujtova si episod me ben te qesh .
Eh kohte e rinis. :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Jam kundër dhunës, por ende e mbaj mend një mashkull që më vihej pas në kohën e shkollës së mesme, afër një vit. Një ditë humba durimin, dhe ombrella në dorën time përfundoi te koka e tij☹....nëse quhet rrahje kjo se ishte pa grushta...
Kjo s’quhet rrahje. Ka qene thjesht nje çukitje me class 😛
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Nuk prononcohem për këto gjëra në shesh jo! lol lol
he he dhe ti...se vetem un dhe ti jemi ketu :p

me trego içik si i troturoje ato çerrat e lagjes ene i çoje per t ble fara 😆
 

Didi

C'est la vie.
he he dhe ti...se vetem un dhe ti jemi ketu :p

me trego içik si i troturoje ato çerrat e lagjes ene i çoje per t ble fara 😆
Boll tregove! Se mora avionin e të erdha.

ahahahahahahah
 
Top