• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni rraf naiher?

e dini qe i kam shum qef temat me dhun XD
un po...
edhe pse shpesh me kan ndaluar cunat..... kam fiksim ti rraf gocat ....
mbaj mend qe hera e par ka qen ne klas te trret......
ka pas qen 1 llapazane e keqe ajo
un thuj ulu ajo fliste kot..un thuj ulu ajo me keq....
ateher kur isha tu vrapu ne oborr me vuri kemben dhe u rrezova keq...
E kam kap prej flokesh .... fut njona grushtin tjetrres ne goj kap prej fyti tjetrra.....floket......spo i zej me goj
ahahahhaha
litigare.jpg

kurse cunave vetem 2 shpulla XD
nje shpull e kam henger vet...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Keni rraf naiher?

Jam kundra violences....me violence nuk zgjidh gje...biles sben gje tjeter pervec te terheqes mbas violence...
Nuk kam rafur asnjeri, sme ka rafur njeri....
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni rraf naiher?

jo..aspak..ndaj biles te njejtin mendim me sweetzinen per sa i perket kesaj...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Keni rraf naiher?

cfare eshte violenca ???
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Keni rraf naiher?

Violenca eshte perdorimi i forces.

p.S. femrat duhet te i rrijne sa me larg ketij "stili" se nje femer qe mirret me flakaresha ose terhiqet per flokesh o budalliqe te tilla s'ka pike shije per femer!! TURP vallai, s'ka ulje me t'madhe.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni rraf naiher?

Jo....Me duket diçka shume e ulet te ngrij duart tek dikush, e aq me pak tek nje femer. Kam nje vetekontroll te mire,numeroj deri ne 10000 e pastaj nese e shikoj qe njeriu po vazhdon me avazin e tij,largohem.
Sdq do rrihja per familjaret e mi,nese dikush me cenon ato nuk shikoj ne sy njeri.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Keni rraf naiher?

Linda faleminderit per shpjegimin me duhet te rishikoj fjalorin Shqip - Shqip kam ngelur mbrapa shume ....

Gallat e madhe te shikosh dy femra te lozin dru vetem qesh :D
 
Titulli: Keni rraf naiher?

me than te drrejten hera e par qe kam rraf ka qen dhe e fundit lol
sepse zbulova qe ishte me bukur ti shifja tu u rraf :D
me erdhi ne mendje kjo gje sepse degjoja qe ishin kap prej flokesh 1 goca..... tek 26-29 vjece perpara ish punes time per 1 koleg ahhahahaaa kam qe as shum sa nuk e keni iden ...
por du te them dhe 1 gje ... kto gocat e veriut knej nuk din as me rraf ahahhahahha vetem shajn
 
Titulli: Keni rraf naiher?

Jo....Me duket diçka shume e ulet te ngrij duart tek dikush, e aq me pak tek nje femer. Kam nje vetekontroll te mire,numeroj deri ne 10000 e pastaj nese e shikoj qe njeriu po vazhdon me avazin e tij,largohem.
Sdq do rrihja per familjaret e mi,nese dikush me cenon ato nuk shikoj ne sy njeri.
mmmmmmmmmmm mu dicka e till me ndodhi .... por ato ishin..... hem.....femra .... mkan cu cunat e klases direkt ne shpi se mu erresun syt fare.....ika per lesh ............
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Keni rraf naiher?

jo,nuk kam rraf asnje goc:D
kam menduar gjithmone,kur dikush kerkon sherr,liroja rrugen:D:D
nuk ulem ne te njejtin nivel me tj;)

po ama,vdes te shoh 2 vajza duke u myt....yyyyyy bej tifo,nuk i ndaj...LOL LOL LOl
 
Titulli: Keni rraf naiher?

goca jo po cuna kam rraf mo lale ndaj jena cuna me u zene tashti se ska kuptim po spati cike sherr...nuk shtyhet dhe pija jo per gjo..:kercim:
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Keni rraf naiher?

per te rrah skam rrah , vec me kan rrahur ... po spara preferoj te rrihem , zgjidhja eshte si ne kohet e vjetra , e bejme me mundje dore :p
 

Bessy87

Anëtar i ri
Titulli: Keni rraf naiher?

dhe kam rrahur dhe jam rrahur (por kur e shihja qe e kisha rradhen une me u rraf kisha si moto ate "kembet e shpejta faqja e bardhe" hahaha. Ndersa per femrat qe zihen se si me duken
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Keni rraf naiher?

I shari te shan , i rrahuri te rrah .
Vetem femrat estrike dhe pa pike llogjike , rrafen me njerra -tjetrren .
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Keni rraf naiher?

I shari te shan , i rrahuri te rrah .
Vetem femrat estrike dhe pa pike llogjike , rrafen me njerra -tjetrren .

Hartini te te rrah pak????? se me femrat nuk ma mban se me shkulin floket........hahaha
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Keni rraf naiher?

kam rrahur dhe kam pasur fatin mos te me rrahin se kam qen i forte fizikisht dhe me 9 vellezer dmth deri diku familje e forte per lufte dhe vazhdoj te jem , me nje fjale me kane pasur hatrin dhe friken me pushk var nese doni te shprehem saktesisht shqiptarce.

por kurre nuk kam deshur te cenoj jeten e te tjereve dhe kam urryer perdorimin e dhunes vetem nese me eshte imponuar,

shpresoj qe kurre te mos perdor violencen,
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Keni rraf naiher?

nuk jam ndodhur deri me tani ne te tilla situata,por gjithsesi sa me larg sherit aq me mire eshte per gocat.sdo e ulja kur veten time ne ate pike
 
Titulli: Keni rraf naiher?

si ka mundesi qe vetem un paskam rrafur cuna dhe 1 goc XD
un e mbaj mend si sot..... klas 3 ..vjen babi i nje cuni klase : pse ma ke rraf cunin ti
un : po ti ca cuni ke qe e rref nje goc ?
AHHAHAHAHAH ...sa koh te bukura ato :D
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Keni rraf naiher?

me raste...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Keni rraf naiher?

cfare eshte violenca ???
DHun o taku dhun po i ka ra per shkurt e ka then italisht :p:p:p
Po qe per femra skam rraf po shkelm ne prapanic i kam fut :):) Me meshukuj jam rraf e derrmu shpesh here .Por me kalimin e kohes jam qetesu u bera nja 3 vjet qe nuk zihem me zirja e funit ishte me 1 35 vjec karrate kid LOL.
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Keni rraf naiher?

thashe nje here te rrah njerin por i thashe lere se mu duk shume i shkurter jo per gje por jam vete shume e gjateeeeeeeeeeeeeeeeeee.......xaxa
 
Titulli: Keni rraf naiher?

As njera as tjetra sme ka ndodh ndonjehere .....e s'besoj tme ndodh me kete tip qe kam une .

Dje kur po kthehesha nga puna pash nje perplasje makine me motorr e mu kthye stomaku kur pash ate skene ....jo me te rrah .
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Keni rraf naiher?

Une kam rrahur para 3 muajsh nje goc ke oborri shkolles.....e kam shtri pertok me shkelma e grushta derisa erdhi drejtoresha na ndahu dhe te nesermen duhet te shkoja ne shkolle me prinderit.....nejse si perfundim dola e pafajshme sepse ajo me provokoj dhe me kerkoj falje per cfare me tha:)
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Keni rraf naiher?

Jo morre une i shkreti as me kane rrahur as kam rrahur,kjo ndoshta me ben te pa vlere sepse kush nuk ka armiq eshte i pavlere thone.
Sa me behet qejfi per keto te tjeret mbartin vlera te larta me vete LOL LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Keni rraf naiher?

Une kam rrahur para 3 muajsh nje goc ke oborri shkolles.....e kam shtri pertok me shkelma e grushta derisa erdhi drejtoresha na ndahu dhe te nesermen duhet te shkoja ne shkolle me prinderit.....nejse si perfundim dola e pafajshme sepse ajo me provokoj dhe me kerkoj falje per cfare me tha:)
Mire qe si bere ndonje gje me shume LOL LOL
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Keni rraf naiher?

kam rrahur sa duart me kan dhimbtur, lesh me shumice kam korrur, eh...kohe te arta:)
:gallate:
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Keni rraf naiher?

hahaahahahahhh ca shel vlerash aman por kur ta bejne per borxh so me ja bo babaghyshi???

Ajo te me gjuaj dhe une ti them flm shum e dashur,me pelqeu shume sepse nuk kisha marre ndonjehere nga keto anonimet:)
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Keni rraf naiher?

Une hera e fundit qe jam grindur ne moshen 16 vjece. Por ama sherr me celes anglez , dy ne dy ata i cuam nga nje jave ne spital nga 10 te qepura na koke... Neve nje nate komisariat...Por kur i kujtoj ato them me vete sa ndryshon njeriu , shoh qe rrin tani me kostume ,qe kur ishin adoleshent vec grindeshin..
 
Top