Keni provuar ndonjehere hashashin?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo
 

Hera

Banned
@Lauri ? ta provojme nje here keshtu si padashje apo skemi nevoje per kete
 

Hera

Banned
eh moj teze ? sa te ngjitesha per ne Dukat thash nje rruge e dy pune meqe ndalova dhe ne Babicë ??

Moj mbese se je me e vogel se une nuk shkon deri ne drashovice e na merr CA uje te ftohte me kube .....????
 

Darius

DENY IGNORANCE
Nje here te vetme.
Nje shok shqiptar qe ishim bashke ne shkolle, ne itali, pas diplomimit, ne mbremje shkuam ne nje disko, edhe me dha nje cigare, edhe pse e refuzova, ai ngulmoi, per mos tja prish, piu macja uthull, te nesermen kur erdha ne vete, kisha perfunduar ne polici, isha “pickuar” me bodyguardet e diskos. Mbaj mend qe isha me nje sy te nxier edhe nje bodyguard ne spital se i kisha gjuajtur shishe kokes ???

Per te qene i sinqerte, me shume qe kam folur nuk te ben hashashi ne ate gjendje, mahhhh, nje zot e di se cfare me dha. ?
 
Por gojet e liga thone @Marla pin fshehtas ne banjo dhe e dizifekton tymin me tharese flokesh :lol:

e pse ta pi mceftas

e pi si zonje ne shpi po te dua

Problemi eshte kur ke jete aktive me pune gjojna duhet ta kesh trurin sharp, hashashi ta trash

kur jam pushim dhe skam gje per te bere te nesermen pse jo. Sjam perdoruse por 2 -3 raste e kam dhez :p

mos na beni tani te gjithe si shenjtore aman
 
Marla ,dukesh se je malliste, e tregon foto ne dark te korpusi :lol:


jo shoku sjam malliste

tani ne pleqni e kam provu me sakte nga vjet ne vere ato 2 -3 here me stafin dmth :D

foto ke korpusi eshte 1 ndeshje futbolli me pelqeu atmosfera kur dola nga stadiumi dhe u shkrep ajo foto me mua kuq e zi :D
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
e pse ta pi mceftas

e pi si zonje ne shpi po te dua

Problemi eshte kur ke jete aktive me pune gjojna duhet ta kesh trurin sharp, hashashi ta trash

kur jam pushim dhe skam gje per te bere te nesermen pse jo. Sjam perdoruse por 2 -3 raste e kam dhez :p

mos na beni tani te gjithe si shenjtore aman

pije moj pije por pakten ke burrerine ta pish dhe e pranon :D


E dyta kur e pi ftoje shoqerine ?
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
jo shoku sjam malliste

tani ne pleqni e kam provu me sakte nga vjet ne vere ato 2 -3 here me stafin dmth :D

foto ke korpusi eshte 1 ndeshje futbolli me pelqeu atmosfera kur dola nga stadiumi dhe u shkrep ajo foto me mua kuq e zi :D
Ne cilen ndeshje ke qen aty? Se un kam kaluar po ste kam pa :D
 
Top