Keni provuar ndonjehere hashashin?

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Vetëm një herë ,...thjesht sa e kam provuar nga kureshtja jo ti nxirrja fundin ?
 

titan

Requiem for a dream
Po kashte eshte o korbe kashte,pse habitesh.
Meqe ra llafi do pak dhe ti tja provosh shijen?!????

Une dua te provoj dashurin tende, te dhoma e rrefimeve te dehem me aromen tende deri ne stratosfere. lol lol

Sa per temen. Mullar mullar ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si pytje retorike me duket :D
A ka njeri qe se ka provu duhet me then ne fakt lol

Ka plot, por duke qene high, iu duket se e kane provu te gjithe
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
E kam provu 2 her ...
Hera par me t futme ja qr se sdisha gjo un

Isha n pun vakt dreke dhe nje shok e dinte se kur e kisha orarin e bukes ... sa kisha mbaru buken ene vje ai pun minutash .nuk isha n humor fare krej serio ... he mor filan qa bone . Pse paske dal knej ?
Kot per qejf . T sjella nje kek se gatuan tek shpija ene me at rast nje embelsir mbas buke ..

Aa po mir flm ju lumshin durt ..nejse pak i e me teper un ene e hegra at kekun ... pim nga nje cigare ene iku ai se kishte ca pun .qr fillova tu qesh me vete se sdisha gjo qa kisha .cne ky ndryshim humori kaq shpejt tu qesh si fmij i lumtur un ... njs iki e takohem n dark e i them :
Ee po si ka munci qe kur ike ti rrijsha vetem tu qesh ?! - ka qen kek me hashash mer po ske marr vesh gjo ... phaaaa ?‍♂️ po si ta mori mendja iher e aq ma teper n pun se fillova te tall diamantat me pronarin pastaj ...... ???
Hera dyt e provova me cigare saqe rruga nga aty ku ishaderi n shpi mu duk si me qen tu ik kukes tiran ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Joo, por si dihet jetes.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo cfare eshte kjo ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Une ta kam seriozisht kjo tallet
Ashashin se di ca eshter
Ndersa vajin e ashashit po ee di
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Si ja ben dhe tI.....
Ka fierak qe sdI ca eshte ashashi :p
 
Top