Keni provuar ndonjehere hashashin?

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Me sa kam degjuar dhe pare , kam vene re se shumica e rinise esht eperdorues i hashashit . Do te doja te dija a e keni provuar ndonjehere dhe si jeni ndjere ,Crezultat keni ncjerre mbi hashashin .
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Une nuk e kam provuar ndonjehere,po caj e kam pire dhe me ka pelqyer shume hahaha
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ouuuu caj ??? hahahah po ai qe ke ke foto coj quhet per ty :p ske faj se eshte qetesus te duket si caj :p

si rezultat cmendim ke per cajin e fushes :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Njeriu me mend ne koke nuk e pin. Keshtu qe mire qe kam tru hala.
 

Passion

Banned
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
Nje shoqe e imja ben perdorim te rregullt.
Dmth ajo thote qe e relakson,mua me duket sikur i mungon dicka...
 

Passion

Banned
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.

Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
 

Passion

Banned
Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
Kam nje te aferm qe ish konsumator.

Kur pinte cigare i vinin ca ide filozofike. :D

Ajo qe me habiste ish se ne darke kur dilnim betohem qe disa kosumatore te rregullt e njihnin nga fytyra dreqi e mori,a s'di si.

Shoqeroheshin me te pa dit te fliste gjuhen e tyre :D

Ai ne te perditshmen mezi shkembente dy fjale,e kur pinte cigare behej njeshi per fjale. :d
E kam pi ne faze qe te me merren mendte,edhe te me shtremberohen syte :D ,por nuk me pelqen.
 

Tip

Antarë i Respektuar
iiiiiiiiiiiiiiii!!! Kurr!!! Nuk kam provuar asnjelloj substance narkotike!!! Ujti me gaz ka qen gjoja me e rond qe kom provu... Kur pi gjith shishen pa mor frym, kaloj ne halucinacione direkt - shof rinoceronta me rrobebanjo roz me xixa (si pandoflat e @Vajza) te kapme dor per dor tu kercy konget e Sami Kallmit :)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
 
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
Po ti bani britishin qerosit qe edhe po te bane kurth e mban ai persiper :p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@iva, po alkoolin pse e pi? Shumica e pijeve s'kane shije te mire.
Alkool?
Nje gote?
Demton?
E pi me deshire,ne momentin qe ndjej qe sme bene mire,sja hedh me syte.
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Alkool?
Nje gote?
Demton?
E pi me deshire,ne momentin qe ndjej qe sme bene mire,sja hedh me syte.

Rreziku ndaj shendetit qenka arsyeja? Kush te paska thene qe ashashi demton me shume se alkooli?!
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Rreziku ndaj shendetit qenka arsyeja? Kush te paska thene qe ashashi demton me shume se alkooli?!
Pa u fut ne efektet e mira dhe jo te mira,dicka duhet te te terheq qe ta provosh apo konsumosh.
 

Imp4cT

V.I.P
Hera fundit ka qene para 10 vitesh ndoshta. Mund te kem pi gjithsej nja 4-5 here por sme ka terheq naiher.
 
Top