• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Doja te komentoja qe uf cte kopjume po me doli postimi i dikurshem edhe do dilja bllof. Sa sh qe paskam genjy lol
P.s.shaka e sipermja sigurisht. :)

Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice doja fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap:p, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? :p....
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Po mos kopjoje te quanin demode ne ate kohe, plus benim si ganstere para dashnoreve kur tregonim se si kopjonim si te forte... lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nje inteligjente si une, nuk ka pasur nevoje te kopjoje lol lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahaha LEg he shejtan.

Jo S"kam kopjuar asnjehere.
Ne te larten ka pas njehere nje provim, ku ish dekani na tha hapni librat beni nga dy pytje dhe dilni perjashta ahahahahhaha.
 

Zana1

Braveheart
Gjithmone ne provime ... jo per gje, por nuk kam tipin qe te ulem e te studioj me ore te tera ... e me duket kaprico qe te japesh provim lende qe i ke bere gjate tere vitit e te eshte dhene nje here nota. ( Si perfundim te iken tere mundi kot, per nje provim ... ku njerezit mesojne ne forma te ndryshme ) ka nga ato qe nuk studiojne dot me ore te tera per nje provim , por qe i detyrojne.

Nese kishim mundesi ( kishim hile nga brenda , e kjo zakonisht isha une : p ) vidhja/nim letren boshe ne dosje & e i benim kopje tere klasa... e plotesonim ne shtepi & e kishim gati per daten e provimit . : d

Nje metode tjeter ishte qe vishnim geta ( edhe ne pike te vapes ) e i shkruanim pergjigjet ne kofshe , kur uleshim i lexonim rehat :d

Ps... Kam kujtime te bukura nga shkolla... & gjithmone i kam urryer provimet. : )
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace 💫
I kam pas shkruar mesimet ne duar.
Neper ca letra te vogla i shkruaja dhe ato u ngjitshin neper rroba.
Tani moda me e re me kufje ne vesh lol
 

elle

Chill
kam pas nje komshie ajo i shkrunte te gjitha te shalet e kur shkonte ne test vishte fustan qe ta ngrinte kur te kupjonte :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Guest

Antarë i Respektuar
@elle ne provim 😂😂

20200419_021311.jpg
 

Senseo

Hasta el Fuego.
Cuq, edhe nje here qe donin te kopjonin nga une( provim frengjisht qe un jam tyç fare) me nxori msusja nga klasa. Jashttttt 😔
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Cuq, ç’o ky llaf, jena rob me sedër ne 😂
 

Lauri

Anunnak
Normal qe po.deri ne te mesmen
Pastaj ne te larten jo
Qyqja ke të lartën ti naqe?
Vetëm unë paskëm ngel me 4 klasë fillore 🙈 biles edhe keto i mora më kopjim, tu fal vezë, rrush e fiq msusve 🙈😜
 

Tema te Ngjashme

Top