• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

-MONIKA-

Antar Aktiv
Vendndodhja
R-D15
hehehehehe ne provimin e vitit te fundit gjimnaz. matematika uffffff... metoda? hedhja nga dritaria e detyres... ku priste nje shok,qe e coi te nje profesor matematike , i cili e zgjidhi, nderkohe qe isha pajisur me telefon te fshehur dhe me aurikolar. diktimi i detyres nga telefonata.. dhe shperndarja ne gati te gjith klasen :p DHE SUKSESE!
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Shume rrall / kam qene shume e keqe me punen e kopjeve se sdija . Diktohesha menjiher. Do kisha dal me dhjeta po te kihsa kopju kshtuqe dola me teta e shtata
ncncncn kush me meson si te kopjoj?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

me kopjo kam 'mbijetuar' 4 vjet ne gjimnaz LOLLOL
kam qene profesioniste per kopje, madje ka patur dhe nga ato raste kur arrija te nderroja fleten e provimit me shoqen e bankes qe tme zgjidhte ushtrimet qe smundja, ose te hap dhe librin poshte bankes, tani qe po e mendoj...sjam diktuar asnjeher :lol:
menyra kopjimi, qe nga copat e letrave, shkrimet neper mure/banka e deri te shkrimet neper kofshe
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ahahahah
ajo e kofsheve po qe mund te funksuionoj perfekt
ahahahaha
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Tani ka qene shekuj me perpara koha kur une isha ne shkolle dhe nuk eshte se mbaj mend mire se si kopjohej edhe per faktin e thjeshte se nuk mbaj mend te kem kopjuar. Ne shumicen e rasteve nuk me eshte dashur fare te shkruaj, c'fare te kopjoja,te mendosh qe me nje stilolaps te bere ne uzine [per ata metaliket e kam fjalen,per ke i mban mend] kaloja 3 vite mesim pa qene nevoja te nderoja rezerven.Kisha zgjidhje me te lehte sepse gjithmone mesuesit apo drejtoret ose ishin miq familje ose prinder te shokeve te mi,benin sevap te shkretet dhe nuk me linin te vrisja mendjen per menyrat e kopjimit LOL LOL
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

hahahahaha Iron po ti pse ben sikur je 70 vjec :p ...brezi jone je dhe ti :D ...po thuaj ate qe ke mesuar shume dhe s'te eshte dashur te kopjoje :p
 

Bambolita

Reborn!!!
Vendndodhja
ktu
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

perhere....
edhe ne universitet...
mami im e ka pas dit gjithmon
edhe ne fillore kam kopjuar ( ne itali se ne shqiperi studjoja)
sme kan kap ASIHER !! as ne provimin e fundit te matures ahahah sa kam qesh un
kam bluze speciale per provimet.... gjithsesi perdor gjoksin
aty ska burr nene tvi te me kontrolloj se ja pres duart :D
bluze pak a shum si puna ksaj

me rrin ngjit dhe skan se ku te levizin shenimet e mira mini mini :D
ne fillim i mbaj te gjitha nga ana e djatht....ato qe shof dhe qe sme duhen i kaloj nga ana e majt..
duhet shum praktik... :p

ps posht nje kanatiere me e hapur dhe me e ngjitur
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

aha Zzinna po u drodhe te lexojne kollaj mesuesit, duhet te dish te ruash gjakftohtesine, te mos ndryshosh shprehine e fytyres, te luash rolin
plus une di te flas me bark, pa levizur buzet, super avantazh neper provime
 

Bambolita

Reborn!!!
Vendndodhja
ktu
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

O Bambo po mesusi nuk shef kur i leviz letrat nga nje ane ne tjetra?
Dhe nje gje.. a te dridhen cik kembet...apo ske asnje emocion?:)
nuk me kan kapur asiher... duhet shpjetesi dhe siguri :)
kam aq shum vite qe kopjoj sa nuk ndjej mo asigjo
po e vrave shum trunin te kapin....eshte me se normale
 
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Mua sma ka mbajt asnjehere me kopju :D...Pervec kur kishim ndonje hartim dhe kur nuk mbaja mend asesesi ndonje mendim fjali apo ku di gje ( ose nga keto shkencat natyrore ndonje formule ) at'her shfrytezoja banken, shkruaja aty..po dhe aty mezi i shifja miniature mo :D...Mendoje qe ketu ne fakultet jo qe po kopjoja por po tentoja dicka te vogel ti tregoja nje shoqes meqe me pyeti dhe desh me nenshkroi testin asistenti LOL...Nuk jam per keshtu gjera une :D...Vecse ja bej sherin vetes, asgje me shume :D...Juve te tjereve pastaj halla per guximin :D...Eshte zotsi dhe kjo. :D..vecse shifni mos te digjeni ndonjehere :p
 

Hartini

Well known member
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kam kopjuar , por rralle ngaqe nuk dija , thjesht per te qene me i sigurt .
Keni vene re qe kopja ta rrit sigurin !!!!!!
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

te thuash skam kopjuar, ste beson dhe njeri...megjithate kam kopjuar edhe une si gjithe shoqet dhe shoket....:)...nuk me kane kap ndonjehere ne fakt mesuesit...
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une vetem ne bange te pare.....s'kishte mundesi kopjimi:D
dhe nese shkruaja ndonje formule te gjate,s'me binte pyetje ahahha.
hahaha ne cdo shkrim qe kam lexuar ti me ben te qesh pa te keq dmth
nga ne funksiononte ndryshe , une isha ne fund, pro thonin fundi kopjo, e te gjith rrini ne fund :( :p:p:
pastaj ska nxenes qe ska kopjuar...
 
Top