• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Vetes time .. e dija qe je shume e mire per kete bote 😇😇😇Këto Janë 4 Shenjat që Tregojnë se Je një Engjëll Tokësor…

1-Ndjeshmeria

Është e qartë se engjëjt tokësorë janë pjesë e kësaj toke për të realizuar një mission të madh, por ndonjëherë edhe ata ndihen të lodhur me problemet e botës.

Ata mund të ndihen sikur të gjitha përpjekjet e tyre për të ndryshuar situatat negative janë të kota. Janë shumë të ndjeshëm ndaj dhunës, urrejtjes, si dhe gjithë informacioneve të transmetuara në mënyrë negative në media.

Kalojnë më tepër kohë në dhomën e tyre, duke qenë të distancuar nga ndikimi i botës së jashtme. Nëse kështu je edhe ti, ndoshta je një engjëll tokësor…

2-Te pelqen vetmia?

Një engjëlli tokësor i pëlqen të kalojë kohë në vetmi për t’u relaksuar dhe për të ekuilibruar energjinë e vet.

Siç e thamë më lart, engjëjt tokësorë ndihen të lodhur nga qytetërimi modern dhe kanë nevojë të kalojnë kohë të vetëm për të marrë veten nga traumat psikologjike dhe për t’u përgatitur në daljen e tyre të re në botën e jashtme.

Ata e dinë se për të ndryshuar botën duhet të ndryshosh fillimisht veten tënde dhe të punosh pa pushim për t’u vetëpërmirësuar.

3-Kujdesesh shume per te tjeret.

Ndihesh keq kur të tjerët janë keq dhe dëshiron t’i ndihmosh ata në çdo moment? Nëse është kështu, atëherë ndoshta je një engjëll tokësor. Këta persona janë të aftë të heqin dorë nga gjithçka për të ndihmuar ata që kanë nevojë.

Engjëjt tokësorë e kuptojnë mjaft mirë se sa e vështirë është të ndihesh keq dhe përpiqen të bëjnë çdo gjë që të tjerëve t’u kthehet humori.

4-Ndihesh sikur të kanë sjellë në këtë botë për të arritur një mision të madh.

Nuk të pëlqen të ndjekësh shumicën për çdo gjë. Dëshiron të lësh gjurmët e tua mbi tokë sipas mënyrës që e mendon të arsyeshme dhe nuk të pëlqejnë njerëzit që të tregojnë se çfarë duhet të bësh.

Të duket sikur të kanë sjellë në këtë botë për të bërë diçka më tepër se sa ajo që njerëzit e quajnë “normale”. Engjëjt e tokës përpiqen të japin maksimumin e tyre për të tjerët.
Eh kjo fjala engjell
 

Endrra

VIP
Me merr njera ne tel !

-ku je ?
-Kam dal me shoket ♥️,nuk vonohem .
-Aha ok, Ne qofte se shikon ndonje vajze aty rrotull te vi aty te heq apandesitin ,
mushkrit,melçin,stomakun .
Brenda barkut do te te fus nje bombe atomike .
Do te caj kafken ,do te te nxjer kuben ,do te shkatroj sistemin nervor .
Do te te pres gishtat ,duart kembet ,do te ti heq thonjte dhe qerpiket me pinca .
Do te ti shkul vetullat .
Do te te shtyp me kamion ose me çfare do lloj gjeje .
Zorret do tja hidhja maces .
Syte do te ti nxjer me matrapik . Ate bomben qe do te kisha futur do te ta plas .

Shpresoj te kenaqesh dhe t'ja kalosh bukur me shoket zemer ♥️🤗1
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Me merr njera ne tel !

-ku je ?
-Kam dal me shoket ♥️,nuk vonohem .
-Aha ok, Ne qofte se shikon ndonje vajze aty rrotull te vi aty te heq apandesitin ,
mushkrit,melçin,stomakun .
Brenda barkut do te te fus nje bombe atomike .
Do te caj kafken ,do te te nxjer kuben ,do te shkatroj sistemin nervor .
Do te te pres gishtat ,duart kembet ,do te ti heq thonjte dhe qerpiket me pinca .
Do te ti shkul vetullat .
Do te te shtyp me kamion ose me çfare do lloj gjeje .
Zorret do tja hidhja maces .
Syte do te ti nxjer me matrapik . Ate bomben qe do te kisha futur do te ta plas .

Shpresoj te kenaqesh dhe t'ja kalosh bukur me shoket zemer ♥️🤗1
Une kjo 😂😂😂😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Me merr njera ne tel !

-ku je ?
-Kam dal me shoket ♥️,nuk vonohem .
-Aha ok, Ne qofte se shikon ndonje vajze aty rrotull te vi aty te heq apandesitin ,
mushkrit,melçin,stomakun .
Brenda barkut do te te fus nje bombe atomike .
Do te caj kafken ,do te te nxjer kuben ,do te shkatroj sistemin nervor .
Do te te pres gishtat ,duart kembet ,do te ti heq thonjte dhe qerpiket me pinca .
Do te ti shkul vetullat .
Do te te shtyp me kamion ose me çfare do lloj gjeje .
Zorret do tja hidhja maces .
Syte do te ti nxjer me matrapik . Ate bomben qe do te kisha futur do te ta plas .

Shpresoj te kenaqesh dhe t'ja kalosh bukur me shoket zemer ♥️🤗1
😲😲😲😲😲
Kam pas i shefe turke qe i thoshte kto , kshu si per humor kinez.
Problemi ishte se une ate kohe isha shtatezane me time bije.... Dhe ishim ne nje zyre
U detyrova te kaloja ne nje zyre tjeter se me kishte bo me fiksime lool
 

Ivy

.......
Edhe vetes madje😉
C19ECF95-83A4-4B28-99E7-AC211D806374.jpeg
 

Frank

The S of all F.
Nese do qe reagimi te marre formen e duhur, me perkedhel gishtin e vogel te kembes. :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
@WxP se nuk po gjeja dot temen e ankesave.
Stafin per ca e ke??
Ku i merr kofidencat ky tme ofendoj mua.
Per ca i djegu komenti im,apo se mshkrujti e un sja pjerdha hic.
Heres tjeter perpara se tme gozhdoni mua perpiquni qe injorantet si ky te rrin mir.
Kaq kisha,se spys hic per ban kur ofendohem.
Jo per gjo po mbrapa pse ikim nga forumi.Screenshot_20201201-161232.png
 

WxP

Hidrauliku
Beji report postimit edhe eshte tema per ankesa Mbi kete forum
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Beji report postimit edhe eshte tema per ankesa Mbi kete forum
Ai nuk ka ofenduar, thjesht ka shprehur opinionin e tij. Mund ta shmangte referencen e fjales * psikolog* por fjalia eshte opinion dhe ti ske te drejte ta fshish pervecse ta editosh!
 

WxP

Hidrauliku
Ai nuk ka ofenduar, thjesht ka shprehur opinionin e tij. Mund ta shmangte referencen e fjales * psikolog* por fjalia ishte opinion dhe ti ske te drejte ta fshish pervecse ta editosh!
Pjeshke mire ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Beji report postimit edhe eshte tema per ankesa Mbi kete forum
Dmth un shahem e askush smerr masa.
E di çke fut bann te perhershem se se marr mundimin te futem as si vizitore e jo si antare.
Ta gzosh forumin me budallenj si ky.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top