• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
@dangerous a u nderruan nuset aty ne dasme :p na sill ene noj foto oj shtrige 😊 he se syni veq me pa bukuri kerkon ;)
 
  • Haha
Reactions: NGU

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ngushellime Vie! Qofte i parajses!

Humbja prinderit dhemb ne cdo moshe por jane disa gjera qe nuk i kemi ne dore te pakten kemi kujtimet! Perqafime.
Shume e drejte e dashur . Me dhemb zemra vetem sepse nuk i Doli shpirti ne shqiperi sepse menyra si vdiq ishte shume e shpejt...vetem kte e kemi pishman.
Faleminderit @Marla te perqafoj shume fort e dashur 😢😘
Ngushëllime zemër
Bëhu e fortë
Qofte i xhenetit🤗
@Rrelse e embla ime me kujtohet nje moment me te ishim me nusen e vellait i kishim kapur ajo njeren dore un tjetren e ne nje moment un ja plasa te qares me ngasherim e ze..nje dite para se mbyllte syte...te betohem nuk di ku e gjeti forcen na i leshoj duart me nerva dhe nuk reagoi me nje cop hère te mire..ai kurre nuk donte te na shihte me sy me lot . Nje dite na tha nuk dua lot sepse un po’ vdes i lumtur dhe te betohem buza e tij edhe pse i ngrire buzeqesh.😭😭
Dua te behem e forte po zemra nuk pyet..zoti ishalla na e lehteson dhimbjet . Faleminderit nga ty 😭😘

@Vie ngushelime qoft i xhenetit.
Faleminderit @Harbin o njeri i mire .😢
@Vie ngushellimet e mia. Zoti e meshirofte e ju beni durim dhe ji e forte
@Loverboy shume faleminderit mik i mire !😢🤗


P.S e solla ktu sepse nuk dua te prish humorin ne temen e cifteve.
Un dhimbjen do e shpreh sepse ndonjehere te ben mire te flasesh me miq te cilet nuk jan familja ime reale Po ajo virtuale Po qe te jan gjendur afer njelloj si kjo reale .
Ju perqafoj .

P.p.s Ne te njejten kohe ndonje qe mendon ndryshe tme fuse nje injore dhe te bjere rehat . Flm paraprakisht .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top