• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kenaqem kur...

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Djema, cfare prisni...? Kerkoini numrin dhe i ofroni biseda te kendshme kesaj se me troc s'mund t'ua thote!

:p
Ti e di me mire se sa zorr me vjen mua ti them gjerat troc,keshtu qe mos lobo kot😝😉
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Ti e di me mire se sa zorr me vjen mua ti them gjerat troc,keshtu qe mos lobo kot😝😉
E di qe jemi thjesht miq, por te lutem mos abuzo duke me shkelur syrin se me pershpejtohen rrahjet e zemres dhe se si ndihem... 😛
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
E di qe jemi thjesht miq, por te lutem mos abuzo duke me shkelur syrin se me pershpejtohen rrahjet e zemres dhe se si ndihem... 😛
Po une per ate tik tak e bera se spo mundesha me pa e degjuar😂😂😂
 
Top