• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kenaqem kur...

Vinjol

Status offline...... KÇK
Knaqem Kur gjithe njerezit i shof te lumtur
Pak a shume 1 here ne vit shihen te gjithe te lumtur
ortodokse krishtere e muslimane
Kur vjen Vit i ri te gjithe ecin me shprese se dicka te re ka ruajtur ky vit qe vjen
 

Ivy

Ishte dikur.....
Knaqem Kur gjithe njerezit i shof te lumtur
Pak a shume 1 here ne vit shihen te gjithe te lumtur
ortodokse krishtere e muslimane
Kur vjen Vit i ri te gjithe ecin me shprese se dicka te re ka ruajtur ky vit qe vjen
Ore te biznesi e rrotullove eee?!
NorMale se vetem ne Vit te Ri e mbushin frigoriferin plot shqiptaret😝😝😝🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ore te biznesi e rrotullove eee?!
NorMale se vetem ne Vit te Ri e mbushin frigoriferin plot shqiptaret😝😝😝🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Sdi ku e pe Biznesin ti ???
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Bukuroshe
realiteti ashtu eshte si thua ti
Por.................. Kriza ben te veten
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kenaqem kur jam pushim ohoho
Kenaqem kur mbaroj dorzimin
Kenaqem shuume kur klientet pelqejne projektin
Kenaqem kur dal shetitje
Kenaqem kur jam e qete me veten
Kenaqem kur bej foto
Kenaqem kur blej ndonje gje
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Nuk kenaqem kur per mamin perdoret fjala Plake 🙄
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Kenaqem kur vej playlist-en time te preferuar dhe me mbushet zemra me kujtime te embla 😊
Dhe qesh me veten duke ri-jetuar ato caste sikur te kishin ndodhur pak minuta me par
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kenaqem kur behet sic them une!
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kur vijne pushimet.
 
Top