• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kategoria Superiore 2015 - 2016

Kategoria Superiore 2015 - 2016

 • Partizani

  Votat: 0 0.0%
 • Vllaznia

  Votat: 0 0.0%
 • Bylis

  Votat: 0 0.0%
 • KF Tirana

  Votat: 0 0.0%
 • Flamurtari

  Votat: 0 0.0%
 • Teuta

  Votat: 0 0.0%
 • Laci

  Votat: 0 0.0%
 • Puka

  Votat: 0 0.0%
 • Kukesi

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  1
 • Poll closed .

Aver

VIP
Ekipet pjesemarrese:

 • Partizani
 • Vllaznia
 • Bylis
 • KF Tirana
 • Flamurtari
 • Teuta
 • Skenderbeu
 • Laci
 • Puka
 • Kukesi
 

Aver

VIP
Titulli: Kategoria Superiore 2015 - 2016

E votova Skenderbeun per dy arsye. Po na zbardh fytyren ne Europe sivjet si dhe per faktin qe e mbane nje emer te madh.
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Kategoria Superiore 2015 - 2016

Nuk besoj se edhe kete here do fitoje Skenderbeu!
 

Aver

VIP
Titulli: Kategoria Superiore 2015 - 2016

Skenderbeu sivjet do te kete buxhet sa te gjitha ekipet e tjera bashke. Nese e kalon edhe kete rreth ne kualifikime, e qe ka shume gjasa sepse ka fitu 2 me 0 ne ndeshjen e pare, do ti arketoj 6 milion euro. Pas atij gjashte milionshit do te vijne edhe disa miliona tjere per ndeshjet e grupeve dhe do te kete buxhet ndoshta deri ne 20 milion euro.
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Kategoria Superiore 2015 - 2016

O do shkoje ne Europe, o do e fitoje titullin ne Shqiperi. Zgjidh e mer ne mes te ketyre dy ofertave Lol :p
 
Top