• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?Nuk është aspak e çuditshme që përkrah Kate Moss të shohim meshkuj të rinj dhe simpatik, por ky i fundit është më i ri seç duhet pasi supermodelja përflitet të këtë nisur një romancë me një 18-vjeçar.

Për më tepër, djaloshi 18-vjeçar është djali i miqve të saj më të mirë, regjisorit të filmit “Love Actually” dhe partneres së tij Emma Freud.

Megjithatë ende asgjë nuk është e konfirmuar, ditët në vijim do të vërtetojnë nëse vërtetë Kate është lidhur me “vogëlushin”.

/ Top Channel 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

Do ta rrisi vet..ose ja kane lene prinderit ne kujdestari :p

I qajme hallin kalorsit se ju varen komet
 

perbenista

Anëtar Aktiv
Mosha
39
Titulli: Kate Moss në marrëdhënie me një “vogëlush”?

Pse nuk lindem dreqin ne Amerike nja 10 vjete me vone se kemi lindur e ta kishim gjitone kete Kate M..... :p
 
Top