• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kapelet

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kapelet jane nje nga aksesoret me te perdorur anembane si per t'u mbrojtur nga dielli si nga te ftohtet.
Madhesia, gjeresia, stili dhe materiali me te cilin punohen ndryshon sipas vendeve te ndryshme te botes
dhe gjithashtu sipas rastit ku ato perdoren.

6572088305060-c-kmatt36-cappello-berretto_normal.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Industria e Kapeleve eshte nje nga industrite me produktive ne vendet e perparuara.

8572048405001-b-marin16-cappello-berretto_normal.jpg
 
Top