• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kane thene per FEMREN .....

lovely

Anëtar i ri
i beni dhurate nje gruaje nje milion trendafila te kuq, dhe ajo do te thote se do donte vetem nje por te bardhe

deshiroj te shikoj femra te pavarura , jo skllave te burrave qe sakrifikojne dinjitetin e tyre,femra me zemra prej akulli te shkrire , shoqe dhe mike te meshkujve te lira dhe te sinqerta...

pafajesi nuk eshte mesuar te skuqet,,,
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Femra eshte krejtesisht krijese tjeter per dallim nga mashkulli. Numrin 6 e shiqon ne 3-4 forma te ndryshme nga kende te ndryshme.
 
Top