• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kane thene per FEMREN .....

Frank

Kansas City Shuffle.
nuk te nxe shishja ty, je shume i gjat, un tfus ne kazan dhe tvej kapakun siper :p
Te jap nje nga ata bidonat e aluminit me kapak hermetik qe perdornin ne kohen e xhaxhit.🤣🤣🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ka femra qe te mahnisin me hiret e tyre, apo te bejne per vete me ndonje gje te vecante qe se gjen gjetiu, por ka edhe nga ato qe duhet te japesh e te marresh mbi nje gjysem viti per ta zbuluar dhe adhuruar te vecanten qe kane, pale pastaj sa mund e perpjekje duhen per ta shtire ne dore.
- Dostojevski
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Aq të mira jan sa nën kembet e tyre asht xhehneti
 
Kan thene: Me shtetin ,zjarrin dhe ujin mos loz... po ku ta dinim ne o vëlla
qe femra na paskësh qen shteti
 

lovely

Anëtar i ri
i beni dhurate nje gruaje nje milion trendafila te kuq, dhe ajo do te thote se do donte vetem nje por te bardhe

deshiroj te shikoj femra te pavarura , jo skllave te burrave qe sakrifikojne dinjitetin e tyre,femra me zemra prej akulli te shkrire , shoqe dhe mike te meshkujve te lira dhe te sinqerta...

pafajesi nuk eshte mesuar te skuqet,,,
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Femra eshte krejtesisht krijese tjeter per dallim nga mashkulli. Numrin 6 e shiqon ne 3-4 forma te ndryshme nga kende te ndryshme.
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë :p
 
Top