• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kampionati starton të mërkurën, caktohen oraret e ndeshjeve të javës së parë në Kategorinë Superiore

Bojkoti i futbollit u ndërpre dhe në fundjavë do të startojë edicioni i Kupës së Shqipërisë e më pas të mërkurën do të nisin të gjitha kampionatet, nga Kategoria Superiore, Kategoritë I dhe II etj.
kategoria-superiore.jpg

Dje, në një mbledhje të afruar të Ligës Profesioniste (e programuar fillimisht për t’u zhvilluar sot) u vendos unanimisht nga drejtuesit e klubeve të Kategorisë Superiore që të ndërpritet bojkoti dhe të pranohet premtimi i dhënë nga kryeministri kundrejt presidentit të FSHF-së se të katër kërkesat do të merren parasysh nga qeveria.

Pas ndeshjeve të Kupës, të gjitha skuadrat shqiptare do e kthejnë menjëherë vëmendjen nga ndeshja e parë e kampionatit, që do të ngrejë siparin ditën e mërkurë më 4 nëntor.

Më poshtë mund të shikoni ndeshjet e javës së parë në Kategorinë Superiore me oraret përkatëse:

Kategoria Superiore
_____________________
☆Java 1 (04.11.2020)

●TIRANA-KUKËSI 13:45 (stadiumi i papërcaktuar ende)

●KASTRIOTI-PARTIZANI 13:45 (luhet në stadiumin e Kamzës)

●BYLISI-LAÇI 13:45

●TEUTA-SKËNDERBEU 16:45

●VLLAZNIA-APOLONIA 16:45

PANORAMASPORT.AL
 
Private conversations
Help Users
    Top