• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe eshte onlin

Status
E mbyllur për postime të tjera.

StReSi_DhE_BiZnEsI

Anëtar i ri
|23:33:21| <FanTaSy_OnLiNe> Si I Behet Me U Shtu Prap Aop
|23:33:24| <FanTaSy_OnLiNe> :)
|23:33:35| <FanTaSy_OnLiNe> Se Tani Futem Cdo Dit :)
|23:34:26| <FanTaSy_OnLiNe> Se Mungova Ca Dit Dhe Mi Kishin Heq Nuk Hyra Se Ashtu I Kisha Punet Sme Ka Ren Ndermend Per Chat
|23:34:34| <StReSi_DhE_BiZnEsI> po se di kush tka heq
|23:34:38| <StReSi_DhE_BiZnEsI> do pyes e do i them
|23:34:40| <StReSi_DhE_BiZnEsI> me te shtu
|23:34:50| * FanTaSy_OnLiNe Ok
|23:34:52| <FanTaSy_OnLiNe> Plako
|23:34:57| <FanTaSy_OnLiNe> Ti E Di
|23:35:03| <FanTaSy_OnLiNe> Si Kom Then Kujt Akoma
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

une me duket se kom heq ..dhe jom pro oshte i cune i sjellshem shum e meriton pro :)
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

Vetem ju te dy jeni ketu!! Une di se ka dhe sopa te tjere,ku jane!!
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

edhe una jam pro me sa kam par rrin shum on , edhe esht cun i mir :)
 

Life-Good

Antiservilizmit
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

jam pro dhe une :)
 

[Niku]

Anëtar i ri
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

Edhe un PRO jam dhe po e shtoj meqe votat i ka marr...

Nqs keni nonji problem na shkruani :)

[17:38:54pm] -ChanServ- FanTaSy_OnLiNe added to #Shqiperia access list at level 5.
[17:39:02pm] -ChanServ- FanTaSy_OnLiNe added to #ndihme access list at level 5.
[17:39:11pm] -ChanServ- FanTaSy_OnLiNe added to #Stafi access list at level 5.
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: kam nje mendim me rishtu fantazy online se tani i mbaroi punet e veta dhe es

Tema mbyllet
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top