• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kam mesuar se

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Kam disa kohe qe mendoj...
Qe cdo gje,qofte kjo dicka rastesore ,eshte perseritja e dickaje ne kohe.
Pra nje sistem riperserites prej te cilit asnje nuk shpeto.
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
KAM MESUAR SE DUHET TE SERVIRESH GENJESHTRA TE BARDHA PER TE DEKLARUAR SE JE HYJNORE NE ATE QE PROVOKON
 
M

Morfina

Kam mesuar, dhe sidomos ktu ne forum iher qe jo cdo germe dhe fjale qe formojne nje fjali kan kuptim. :p
 
Top