• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kam mesuar se

A

AlbertPrengzaj

Titulli: Kam mesuar se...

Kam mësuar,,se duke mësuar,,mësohesh të mësosh !:)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Titulli: Kam mesuar se...

Kam mesuar se kur ne shoqeri merresh vesh pa folur, thjesht me nje shikim, athere do te thote se shoqerija i ka kaluar kufijte "normal". :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
kam mësuar se në jetë nganjeher shkon përpara e nganjeher hap prapa....

Nganjëher të bën dhimbje, e nganjëher të bën të qeshësh. Megjithate e tëra kjo ka një domethenie:

Njëra anë na bën të lumtur, kurse nga tjerat mësojmë....
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kam mesuar se cdo gje ka nje fund...edhe ato qe nuk besoja se nje dite do perfundonin.....

Jeta vazhdon gjithsesi!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Kam mesuar qe budallai si ka germat te gdhendura ne ball:p
 
Top