• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kam mesuar se

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar se si njerzve qe me kontaktojne virtualisht,,dhe me ngjallin dyshime,,tu shkarravis perpara gjera te ndryshme!!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar te vrapoj pas gjerave qe dua dhe ti bej te miat me cdo kusht!
 

sensuu

sweet
Pe: Kam mesuar se...

kam mesuar se kur jam e stresuar kam me shume produktivitet,perndryshe nqs sjam e stresuar ,dmth qe sma ndjen sesi do jete fundi :p
 

LoSsT

VIP
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar se momentet e veshtira te bejne ta vleresosh me shum jeten, si pasoje behesh me produktiv e realist ne shum gjera...
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar nse ske mundsi te besh mir te pakten thuaj fjalen e mir ...............................
 

iLirjam

Banned
Mosha
37
Vendndodhja
Gjithmon
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar se ne forum,,ka moderator qe futen dhe lexojn postat private te antarve,,deshmojn perversitetin e tyre! sikur te kishin pushtet real,,njerez te till,,do te pordhononin te drejtat e njeriut,,njejt si ne forum,,prandaj beni kujdes ju antaret e thjeshte,,
 
Last edited:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Kam mesuar se...

Kam mesuar se: Princeshes se kalter i hyp kali siper
Kam mesuar se: Se fani spathi permbyset gjithmone nga kerri
Kam mesuar se: Te jesh i thejshte,eshte me mire se te jesh i perbere
Kam mesuar se: Kam mesuar se Klani eshte mik me top channel
Kam mesuar se: se 2 njerez=i njejti 'mjalt'
Kam mesuar se: Sa me lart te jesh aq me shume do biesh
Kam mesuar se: Per tu dukur njeriu ca nuk ben
Kam mesuar se: Se pordhet e medha do te te grisin tangat e reja!
 
Top