• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kam mesuar se...

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Kam mesuar se...

Smund te thyhet nje njeri qe ka mesuar te kercej me demonet e tij shum shume shume vite me pare.
Zhgenjime do marrim gjat gjith jetes tone por sja vlen te humbim ritmin 🖤

 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Kam mesuar se sa pak me njohin njerzit.
Kam mesuar se sa pak i lejoj njerezve te me njohin.
Kam mesuar se coj ne djall cdo raport njerezor me kedo qoft pa i lan kurr nje mundesi per te me njohur.
Kam mesuar se sa me pelqen vetmia.
Kam mesuar se nuk jam kurr vetem dhe kur jam vetem.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam mesuar se buzeqeshja eshte nje vije e shtrember qe mund t'i drejtoje shume gjera.
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Kam mësuar se çdo derë ka një çelës, por ka edhe çelës që hap shumë dyer...
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
kam mesuar se pervec vetes cdo kush te braktis nje dite ..sepse jeta eshte ndertuar e tille
Erdhem vetem dhe do ikim vetem nga kjo jete .... rendesi ka te leme miresi pas nesh dhe te kujtohemi si njerez qe falem dashuri, ngrohtesi dhe zbukuruam ditet e atyre qe deshem fort
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam mesuar se njerezit harrojne ate cfare them apo bej,por nuk harrojne si i bere te ndjehen.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam mesuar se nuk duhet te shkaterrosh kurre nje shfajesim me nje justifikim.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kam mesuar qe nje njeri dhe pse nuk te do ne menyren qe ti kerkon nuk do te thote qe nuk te do me maksimumin e tij.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
nuk kam mesuar dicka keto kohe,nuk dua te jem me nxensi i rregullt i kesaj kohe me shtrengata dhe stuhi.
 

Desa

Temet Nosce
..... Durimi - kur s’ke asgjë dhe Sjellja - kur ke gjithçka, është ajo që e përshkruan një Njeri.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
nuk kam mesuar dicka keto kohe,nuk dua te jem me nxensi i rregullt i kesaj kohe me shtrengata dhe stuhi.
Hajt se te meson burri ty ta transmetoje live 😅
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Kam mesuar se
Jeta pa cik cmenduri eshte si nje lule pa parfum... si nje te moshuar pa histori per te treguar, si nje femi qe nuk perplas kurr kembet per ate lodren qe deshiron.
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Pafajsia me kalimin e viteve do apo jo fillon dhe venitet
Rruga e jetes ka shume gabime dhe gabimet na behen mesime
 
Private conversations
Help Users
    Top