• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kam Mall....

Hera

Dum Spiro Spero
Kam mall per ato qe me sdo vine ...per ato qe trishtimit i hapa deren 😢
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Mall per ditet e plazhit.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sec kam sonte nje mall
Me pa Lirine nudo
Pa asnje veshje
Nen driten e hanes
Me kqyre per kokerr qejfit
Tuj e pi nje cigare e nje gote vere
E hove hove mej marre ere
Veq mej marre ere 😊
 

Baboon

Great mind think alone.
Për zërin që gris natën dhe tremb errësirën.

Për zërin që vjedh mendimet dhe zgjon dëshirën.

Për zërin që ndjell, që ther që buçet!

Që zgjon pulat e krejt mëhallës o gjeli im! O mret! 🤣
 
Top