• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

"Kallet" nusja në një dasmë kosovare, videoja shpërndahet gjithandej

kitrra 123

plak gjufurrak
[h=2]Një video që po qarkullon në rrjetet sociale shfaq një nuse duke marrë flakë.[/h][FONT=&quot]Gjatë ceremonisë martesore, ndodhin shumë gjëra, por rrallë shohim nuse që marrin flakë.
E kjo ka ndodhur në një dasmë kosovare.
Në hyrjen e nuses me dhëndrrin, në një moment, zjarri kaplon fustanin e saj.
Megjithatë, ndërhyrja e dasmorëve bën që zjarri të ndalet.
Videoja është ngarkuar dhe shpërndarë gjithandej në rrjetet sociale.
[/FONT]
[FONT=&quot]Lexo më shumë në: [/FONT]'Kallet' nusja ne nje dasme kosovare, videoja shperndahet gjithandej - GazetaExpress
 
Last edited by a moderator:
Top