• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kalimtarët e rastit bashkojnë forcat për ta ngritur një veturë, nën të kishte ngecur një grua – kalimtarët e rastit filmojnë gjithçka

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Kalimtarët e rastit bashkojnë forcat për ta ngritur një veturë, nën të kishte ngecur një grua – kalimtarët e rastit filmojnë gjithçkaNjë video amatore e filmuar nga një kalimtar rasti shfaq një grup të kalimtarëve të rastit, që bashkojnë forcat për ta ngritur një veturë të tipit Mercedes, pasi një këmbësore kishte ngecur nën të në Manhattan të New Yorkut.
Videoja shfaq dhjetëra kalimtarë rastit që vrapojnë menjëherë në drejtim të veturës, kur e kuptojnë se nën të kishte ngecur një grua që po luftonte për jetë, transmeton Telegrafi.


Ata bashkojnë forcat dhe e ngritin për ta nxjerrë gruan që më pas me urgjencë u dërgua në spital për tretman. Mediat lokale raportojnë se pas kontrolleve ajo është liruar, pasi është konstatuar se gjendja e saj shëndetësore është stabile.

Sipas policisë së New Yorkut ajo kishte përfunduar nën veturë, pasi shoferja e saj po lëvizte mbrapa dhe nuk e kishte vërejtur se ajo po ecte, duke e goditur dhe futur nën rrota. /Telegrafi/
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk jemi te kqinje dhe aq ne njerzit jo.
Gjest i mire,se thone qe ne ShBa njerzit jane shume menefregist. :p
T`jen Evropjane, te emigruar keta qe ndihmuan ahahhahahaha.
Pertej shakas,shyqyr qe e kane nxjerr shpejt,se dhe po mos te kishte rrezikuar jeten,cdo moment ne nje situat te tille, te shkakton frike dhe panik.
 

DarkLord

SILENT
@NeVertiti pertej realitetit kapitalist ne sensin e mire, njerezimi ne rast fatkeqesie behet bashke. Mund te permend si shmebull te fundit se une kam me qindra te jetuara, gjate oreve te termetit te gjithe njerezit ishin sebashke duke ndihmuar njeri tjetrin, me kishte marre malli te shikoja ate solidaritet tek shqiptaret etj.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Une dua te di Kush e ka shkruajt kete artikull?
Jo per gje Por I vret syte atyre qe flasin Bukur gjuhen Shqipe :p

Shyqyr qe ka shpetu
Uroj qe shoferja te bej nje vizite tek okulisti
 
Top