• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kah po shkon njerëzimi?

ricky_ch

******
Për të satën herë është dëshmuarë se njeriu është
një mut i madh: në vend se të ndërmarrë diçka
për të shpëtuarë njeriun, ai filmon ngjarjen....

 

Jetmira

..........
Me then te drejten ne kte video me vjen keq per ariun.
Ai "njeri"se as kafsh nuk i them dot,cdo qe ngacmon ariun e gjor.
Njerez te semure qe nuk kane cte bejne e ngacmojne kafshet e gjora.
Sa per temen njeriu ne te tilla ngjarjesh keshtu esht,ben sehir dhe nuk vepron.
Por,kur i bie ne koke te vet atehere e kupton sesa keq esht.
 

Zana1

Braveheart
Varet... një pale po shkojne ne rrugen e duhur e me syte ne balle, ndersa pala e tjeter po vete per lesh , pas budalleqeve te tilla.
 

ricky_ch

******
Një tjetër video që t'i hapë sytë...

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qeni u mundojke i shkreti me i ndihmu
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Drejte persosjes.
 
Top