• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafja e mengjesit ne FV

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesi te gjitheve :) Dua dhe une nje kafeeeee :">
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

GLOOM dashuri e dhunshmee :p

Katiush ta sjell shkodrania ty,sebashku me nje perqafim te ngrohte :)

 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

si te duash,ne kemi dhe cigaret tona...:D

Shiko veset e tua...ato behen karakteri yt! Shiko karakterin tend...ai behet fati yt.... :p :p :p
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

shkodrane je qe je bujare, e ben qe e ben punen coje deri ne fund mo... na sill dhe ndonje caj, per ato qe spine kafe .....:):)
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

shkodrane je qe je bujare, e ben qe e ben punen coje deri ne fund mo... na sill dhe ndonje caj, per ato qe spine kafe .....:):)

edhe une spara pi kafe pervec rasteve t rralla edhe kur dua t udhetoj me makine per rruge t gjata..
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

edhe une spara pi kafe pervec rasteve t rralla edhe kur dua t udhetoj me makine per rruge t gjata..
qenkemi isoj pra..ne fakt e vetmja qe pi une eshte nescafe e ftohte, kur mduhet ta gdhij gjith naten per projektet..:p...

atehere meqe [MENTION=11030]SHkodranE[/MENTION]-ja spo na begenis me caj...silli ti flow... nuk po te kerkoj cigare...kshuqe them e ben ket pune:p
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

qenkemi isoj pra..ne fakt e vetmja qe pi une eshte nescafe e ftohte, kur mduhet ta gdhij gjith naten per projektet..:p...

atehere meqe [MENTION=11030]SHkodranE[/MENTION]-ja spo na begenis me caj...silli ti flow... nuk po te kerkoj cigare...kshuqe them e ben ket pune:p

haha mos I bie me qafe goces kot se eshte si shpirt njeriu..
ta solli cajin si ska me mire..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Jam pak me vonese por per nje kafe edhe do kete kohe :kafe:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Pershendetje te gjithe..
Kjo teme eshte hapur qe ne fillim me nje mirkuptim nga anetari hapes dhe Stafi i ketij forumi, per mbajtjen e rregullit qe eshte vene ne krye te temes ne menyre qe mos te anashkaloje ne teme chit-chati te kote..
Cdo postim jashte kesaj ore do te fshihet..
Do ju luteshim shume ti permbaheni atij reshti te pare te shkruar me germa te medha dhe qarte:
Tema do jete e hapur nga mengjesi deri ne oren 11 te paradites. [Me Oren Shqiptare]
Ju faleminderit .. Kafe te kendeshme ne mengjeset ne vazhdim..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Naten te gjitheve dhe kush zjohet heret ne mengjes po ju pergatis kafen ju befte mire

2d0nmtt.jpg
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

mduket qenkam un e para sot...flm angel:)
atehere kete kafen ja kam bere forumist-es/it qe do e shikoj e/i par-a/i...:)

coffee-cup.jpg

p.s. click in d picture to enjoy it more:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Ja se jam bere i zoti sot, jam zgjuar ne oren 6 per te ua bere kafete, urdheroni:

Caffe1.jpg
 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Nje kafe te forte kush sperton
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesi ketej...:kiss daculi,ke filluar te zgjohesh heret....
Kujt tja doje zemra nje kafe mua,pls....
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesi ketej...:kiss daculi,ke filluar te zgjohesh heret....
Kujt tja doje zemra nje kafe mua,pls....

GLOOM beje iher vete ate kafen, se le nam o femij i llastum :p

p.s ...do kem rene ne daculi edhe une prandaj po zgjohem heret lol
:kiss back
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mjesi o pijanecet e mjesittt..hahahahahaha...
Mjes Gloom,..Mjes moj rrushe Shkodrane,..Mjes Cyber,..:)...

me beni nje vend te ulem dhe une ne tavolinen tuaj..:)...me sillni dhe nje ibrik me caj...:)..plssss
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

GLOOM beje iher vete ate kafen, se le nam o femij i llastum :p

p.s ...do kem rene ne daculi edhe une prandaj po zgjohem heret lol
:kiss back

Ja si te braktisin pernje mashkull:(....Tradheto tradheto....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mjesi o pijanecet e mjesittt..hahahahahaha...
Mjes Gloom,..Mjes moj rrushe Shkodrane,..Mjes Cyber,..:)...

me beni nje vend te ulem dhe une ne tavolinen tuaj..:)...me sillni dhe nje ibrik me caj...:)..plssss
Uellkome tu dhe klab Nevertiti do bejme nje skuader fantastike qe pret kafen dhe cajin
Miremengjes Nevertiti
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mjesi o pijanecet e mjesittt..hahahahahaha...
Mjes Gloom,..Mjes moj rrushe Shkodrane,..Mjes Cyber,..:)...

me beni nje vend te ulem dhe une ne tavolinen tuaj..:)...me sillni dhe nje ibrik me caj...:)..plssss

Mjesi edhe per ty zemer :)
une jam e mendimit qe sot te na sherbeje GLOOM
love go ahead :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Shif shif,..:p...askushe nuk leviz vendit ,..po cpaseni qen ore dembelet e dites se gjygjit,..i thone nje fjale te vjeter,.:p...
nejse une epr vete,,,sote jam cike me shenja gripi...dhe ska shance te bej as kafe as caj...po deshet nja dy lllafe uli degjoni..:p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mjesi edhe per ty zemer :)
une jam e mendimit qe sot te na sherbeje GLOOM
love go ahead :p

Daculi,une ste kam mesuar te sillesh keshtu:p...Paske fjet keq mreme me duket:p
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Miremengjesi te gjitheve :) I ben kush kafet sot?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Shif shif,..:p...askushe nuk leviz vendit ,..po cpaseni qen ore dembelet e dites se gjygjit,..i thone nje fjale te vjeter,.:p...
nejse une epr vete,,,sote jam cike me shenja gripi...dhe ska shance te bej as kafe as caj...po deshet nja dy lllafe uli degjoni..:p
Ti ke shenja une jam per spital :( nje kafe ose caj o njerez ... Njeri i semure ketej :(
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Mirmngjes mie sw ju gjeta nje afe desha ju lutem :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Kafja e mengjesit ne FV

Yyyyyyyyyyyyyyy shume tym paskeni bere kendej, mjegull, mjegull :boss:Nje kafe dhe nje cigare :kafe::boss:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top