• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Kafe Muhabet..

Sa njerz tmir ka ky ven :p
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

Mirmeeengjesiiii! Shpresoj t ja kaloni nje dite plot dashuri dhe harmoniii.... Puthjeee.... ;) ;) ;) ;) ;)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Nona, pa na sill ndonje kafe ne kete mengjes po deshe!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

O Ylli more, po thuaj nje here mirmengjes....

Na sill ti kafen pastaj me kafe bejme dhe muhabet...

Miremengjesi Nona, si ke qene?
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Hahaha! Kafe ska...

:p

Une nuk jam si ti, per ty s'foli keq hahhaha dhe sjell kafen: 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

E kam pire dhe une nje turke, por desha me ty nje makiato ta pi
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

Epo mire, nuk po ta kthej kafen se te kthehet nusja...xpp
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Epo mire, nuk po ta kthej kafen se te kthehet nusja...xpp

Vehtes ia ben po ma ktheve kafen hahhaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Oj ti...c'ke keshtu...do kafe apo nuk do kafe? hahhahaa :puthje:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Te befte mire
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Mjesi, kush i ben kafet sot...
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

kjo per mua

kjo per ty
qe ta nisesh diten me buzeqeshje
kurse kto per te dy


na bofte mire
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Mjesi, nei kafe vurdall
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Kafe Muhabet..

Prandaj kane fillu me tu trondit leqet e komeve nga kafeina lool

Gjes Losto merr kalin e na sill 2 kafe buze dEtit mua dhe Monit Lol
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Te pelqen si ide kshu e, Lol
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Reno, ne Tiron je ? Lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top