• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

princesha

Warrior Princess
Titulli: Kafe Muhabet..

Sic duket une me e shpejta...Mgjesi te gjithve....
Neve flm shume.....
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Sic duket une me e shpejta...Mgjesi te gjithve....
Neve flm shume.....


Hahahaha me mire skish ku te shkonte kafja..Mjesi e dashur :))
Per ty Princesha.. :)) 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Kafe Muhabet..

Miremengjesi te gjitheve.

Embelsira e javes: muffins (kush me tregon ju lutem si quhen shqip?) me karrota, arra edhe fara te tjera. Te shendetshme edhe te mrekullueshme me kafene e mengjesit!

photo 1.jpgphoto 2.jpg
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

nje kafe pas kesaj ndodhie qe sapo ndodhi dhe ishte per te ndodhur...pffffff

me njerez idiot qe na rrethojne
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Ke te gjykojme si trup gjykues per ndodhine gjykuese qe per pak na gjykoi shpirtin ?!

Ps: marre nga filozofia e filialmonise se larte te shtetit;, po ajo e larta fare ama... lol

Kafja ku ?!


sa me hater te mbajne ty me lol, mu asnji asigjo...

te vje keq te fus edhe une i pipth aty te kafja ta thethis???
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

peshku logel....njem njem...lol

thx o kila , po eshte me te dhone jo me te thone lol

gjthsesi me rrofsh per mundimin
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

hahaah ju falenderoj nga thellesija e <3 .. me thuaj sa e kan rrogen partizanet e tjere?
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Kafe Muhabet..

Shtttt rroga o konfidenciale sduhet me e thon n'publik se kerkojne te gjithe pastaj Lol
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

ahhahahaha po mire moj keshtu e leme! rroga nuk tregohet, ama kafen e keni nga une sepse un punesova sot! moj po nje gjuhe e huaj duhet??
 

Marla

(i∂ + m) ψ = 0
Titulli: Kafe Muhabet..

Me kete biznes sa me pak te flasesh aq me mire eshte. E rendesishme eshte te dallosh miellin dhe taraboshin e lazaratit te tjerat pak gjo jane urgullohen Lol


E sa 5 gjuhe te huaja di ti?

P.s Perfito nga virtualiteti mund te dish dhe 10 gjuhe te huaja ktu shitet grami p*rdh*s me shume se i floririt Looool
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

anglishten mbroj! ndersa gjuhet e tjera si italisht frengjisht e greqisht dij sa mos te mbetem ne mes te rrugeve xpp
 
Titulli: Kafe Muhabet..

ehe :D >....

Nigjo kila :p Se ti e di qe une te respektoj fort ty lol
"luga" eshte preteks! Kjo qe thashe une pak me lart eshte prite e rrexikshme
mos u boj kurjoze tjeter here se do bish viktim me deshire lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Kafe Muhabet..

Fatkeqesisht ne plena shkon. Ose nderro ekranin e lapit ke nai "specialist" aty ke Rruga Kavajes :)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kafe Muhabet..

Ej ca ndodh kur thyhet nga mren ekrani i lapit hudhet ne plena?

Nderrohet ske pse e hedh ne plena .

ej se qekam ne tem si ju ka hec jeta virtuale ne forum a keni bo shoqni te reja :p.
 
Titulli: Kafe Muhabet..

Ej ca ndodh kur thyhet nga mren ekrani i lapit hudhet ne plena?

@Marla kalo nga lagja se duhet me i fut duret lapit tat lol
zakonisht kontaktohet shtepia prodhuese edhe porosit nje ekran tjt :)
 
L

LPurcell

Titulli: Kafe Muhabet..

Nji mokachino ketu..(gjithmon nese jeni i lire ta sillni) xpp :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: What's up?

Te thashe nese e done turke ok..me kete rast te shikoje dhe filxhan si NONA qe jam...ose prisni deri sa te vije dritat -.-"


Turke e dua, turke me pak sheqer....Te me shikosh ne filgjan>>> hmmmmmmmmm mos po zbulon cfare i kam te mbathurat hahhahhaaa
 
L

LPurcell

Titulli: What's up?

More djale, ne shikim filxhani zbulohet tjeter gjeeee femij i keeeeqqq >.<
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Nji mokachino ketu..(gjithmon nese jeni i lire ta sillni) xpp :)

Patjeter, ja ku e ke:

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe Muhabet..

Mgjesiii .... kafja e pare nuk me zuri vend , te dyten hajt se po e pi me ju .. vec mos filloni nga nazet ..nje kafe te gjith bashk harin e tepron :p :p

 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: What's up?

More djale, ne shikim filxhani zbulohet tjeter gjeeee femij i keeeeqqq >.<


Ma shkruaj diagnozen ne PV, se mos po lakmojne te tjerat hahhahhaa
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top