• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Kafe Muhabet..

kot ju pys...te dyjave .

sa kafe pini ne dit?

marla ... alpiniste punon ti o shpiiirrrti ?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet..

kot ju pys...te dyjave .

sa kafe pini ne dit?
Une s'pi fare, por sot ka ardh puna qe du nje kove me kafe, Lol...
 

Marla

PPSL
Titulli: Kafe Muhabet..

une 1 ne dite, por ate qe pi e pi me bisht te madh Lol

keni nigju per kafe me bisht ju ... jo hic vetem une e di :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Kafe Muhabet..

Flm per kafen Nick
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Une dua nje ice tea po pati se qeka i cik si vape sot dhe s'mu pikan gjerat e ngrohta...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

C`kane keto haxhiajt Elushe... Lol
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Kafe Muhabet..

Koka te zgjuara...edhe se e them vete! ;)
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Kafe Muhabet..

Sa agresiv jemi ne Shqipetaret ne komunikim...
gjith kunja me . gjith kunja.

sidomos kto femrat apo çi lën dhe thojt kastile te gjata...me ta mor shpirtin fare. ti psh ku e vune re? qe te ballafaqojm menimet , flas :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kafe Muhabet..

Gjesiiiii
kush na ben nje qumesht me cokollateee?


Une ju bera embelsirat per mengjes, mqs skam gjume naten ... gatuaj lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kafe Muhabet..

Gjesiiiii
kush na ben nje qumesht me cokollateee?


Une ju bera embelsirat per mengjes, mqs skam gjume naten ... gatuaj lol
Mirmengjes Zina se na kish mar urija :p :p
Ja dhe qumshi jot :D


 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Redi po mua qe sapo hapa syte e zeze do me besh nje kafe plssssss
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kafe Muhabet..

HAHa po Sjan shum te mira kete vit i ka prish icik shiu te mijat sjan pjek akoma por po ja vjedh komshinjve per momentin :D
AH me ka mare malli per qershi....shpresoj mos me kaloj vera pa ngrene mjaftueshem per 1 vit :p

Qe sme gjete nuse une po rrija duke prit ty lol

Po moj monke ta bej reni nje kafe ty :D

Mos genje, se eshte gjynah
sa here te kam propozuar une ty kandidate per nuse, e ti ske pranuar se jo kishe kap njeren, jo tjetren lol lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Kafe Muhabet..

AH me ka mare malli per qershi....shpresoj mos me kaloj vera pa ngrene mjaftueshem per 1 vit :p


Mos genje, se eshte gjynah
sa here te kam propozuar une ty kandidate per nuse, e ti ske pranuar se jo kishe kap njeren, jo tjetren lol lol
LOOOL ika ika se te rri dhe pak me nxorre te palarat me keq ti mua sa e eger behesh kur te akuzoj lol lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet..

Ju paska tromaksur termeti mduket? Hajd mbushni nga nje filxhan kafe te merrni veten :D

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Mjesi te gjithve..:))
Soulin ajde kafja gati zemer :)E i tjeter per kush te vij i pari/a ,.. te vrapoj tek kafja hahahahaha :p


 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top