• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Kafe & Muhabet

Di ti ca jam une qe me permend vithjet ( qe as keshtu nuk shkruhet ) aman??? Te flase truriiiiiiiii para gojes e jo tj gje o Lovermano

Nje here flm atyre qe kane hap kete kafen 24 ore se na kenaqet
Jo vetem per gallata e gjera, por edhe se Tuanes i eshte hapur goja :p

Se mendova mos dinte vec te hapte tema e jo te postonte lol
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Ti nicku tashi na jep icik llogari
Ca foto kam vjedh une!???
Si thu sikur ti vemi ne fund ketij muhabeti??
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Tani e mira eshte qe deshmitaret te jene dy. Ti me burrin shkove ta takoje apo vetem ? lol
hahahahaha po pse me burrin keshtu , jo jo vetem fare isha ;). po ti je prokuror qe dashke 2 deshmitar :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Ore Kush I beri kafet per here te fundit ketej se cfare I Kane hedh Kane fillu te flasin perqarte megjithate une Po kerkoj ne google per ndonje ilaq kundra kafes lol lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Ore Kush I beri kafet per here te fundit ketej se cfare I Kane hedh Kane fillu te flasin perqarte megjithate une Po kerkoj ne google per ndonje ilaq kundra kafes lol lol
hahhahha shume dakort me ty jam edhe un, duhet ndonje kamomil per tu qetesuar njerezia :p
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Kafe & Muhabet

Ore Kush I beri kafet per here te fundit ketej se cfare I Kane hedh Kane fillu te flasin perqarte megjithate une Po kerkoj ne google per ndonje ilaq kundra kafes lol lol
Cou cou na i be kafet se dhe ne Rinas e ne Gatwick na le pa kafe!!!!!!!
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Cou cou na i be kafet se dhe ne Rinas e ne Gatwick na le pa kafe!!!!!!!
Eh bela me ty moj se di qe bejne shtrejt ne gatwick dhe rinas se fundja fundit klase puntore jemi lol


Bella te lumshin komet per kafen qe ma solle dhe te lumshin duart per shijen se. E kishe bere te mesme me pak si shume megjithate me kenaqesi e Pi kafet qe Ben ti se nuk fut substaca te pa kontrolluara
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top