• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Monit qe ju bofte shoku, ja coj une kafen mu ke komet... sipas thashethemeve qe bo pjeshkallat pardje kjo, e merito 1 kafe arusheske...

 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

Poeto po ma bone i poezi ....do te them si isha bo ate dite qe thu ti LOL
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Poeto po ma bone i poezi ....do te them si isha bo ate dite qe thu ti LOL
Po tbona poezi do ma bosh ate qe te thash ? se jam dhe cun i mire jo per gjo :) mos shkoj dem ... lool
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Meqe sma moret parasysh se u lodha tu bo kafe sot e tutje do ju qeras vetem me
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Poeto vetem kafka do pish sot e tutje, Lol
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Poeto vetem kafka do pish sot e tutje, Lol
Pse ti spo me mer nje gllenke ... ??
Monique .. po ty po te japim dy te mbajme me hater po mos kthe shishen se na duhet per te tjeret
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

Pse ti spo me mer nje gllenke ... ??
Monique .. po ty po te japim dy te mbajme me hater po mos kthe shishen se na duhet per te tjeret
shiko une e nis me nje...pastaj nuk mbaj me pergjegjesi :) ...merr masa te marresh me shume se nje shishe

edhe pse une se tradhetoj kete "kingun"

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Nicktjeter ty te kemi per muhabet...

Urdhero :)

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Kafe & Muhabet

ne fin lol
hahaha
Po te dhemb shum kurrizi ?
Jo jo, shpetova paq edhe kesaj rradhe :p
Ty te dhem krahu koka gje?Hapu me shoqerine Kile :p

Sweetie :kis
Ti meriton me sh se sa 1 kis, por kenaqu edhe me pak
Surprizat vijne me vonese :D
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Jo jo, shpetova paq edhe kesaj rradhe :p
Ty te dhem krahu koka gje?Hapu me shoqerine Kile :p

Sweetie :kis
Ti meriton me sh se sa 1 kis, por kenaqu edhe me pak
Surprizat vijne me vonese :D
Me ty duhet me u hap se je si pus lol
te them te drejten ska muskul qe spo me dhem kto dite qe kam fillu gjymnastiken dhe mesuese kam kunaten pahhhh ..... shum e rreptee
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Do heshtni juve te dyja apo t'ju nxjerr jashte? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

Nicktjeter,shpejtttt mistreceee nje cokollat te ngrohet..:)))
Per shpirtin tend .. :kis
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Niktjeter hajde me bej pak fresk
se jam bo qull lol
 
Titulli: Kafe & Muhabet

E ke shikimin e turbullt nga xhamat e kavanozit o burbuqe...
 

cent

...Lontano
Kafe muhabet...

Te lumshin duart Monique dhe dit te mbar sot
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe Muhabet..

A ka ndonje kafe per ne argatet e shkrete Lol
Une sa doja te hapja ket temen e te thoja: a me ben ndokush nje kafe? Lol... a i ben per te dyja? Lol...
 

cent

...Lontano
Titulli: Kafe Muhabet..

Nese pergatitet nga dora e Marla ose Soulmind, e pi dhe 1 tjeter un :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top