• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar

bella

Anëtar i Nderuar

MasteR

I'm offline
Titulli: Kafe & Muhabet

Si jeni oj gra
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kafe & Muhabet

Une dua nje kafe qe tme mbaj zgjuar se akoma skam mbaruar dorzimin... Kush del vullnetar/e?

^_^
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Kafe & Muhabet

masi po ki qef qitna kanjoo hahahhahahhhaha
 
Titulli: Kafe & Muhabet


 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi njerez... Poeto je per nei kafe ketu ku je ul heren e fundit me komplotistet e forumit...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi njerez... Poeto je per nei kafe ketu ku je ul heren e fundit me komplotistet e forumit...
Erva ... tmesme per mu thuj lules nbanak lool
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Paska plas kafja e shtrydhme ketu lol
a ka ndonje dekafenato x mu??
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Nuk refuzohet goca Poeto :D

Shifna nga 2015 tani :p
Po more per majtas sigurt qe do te te takoj anej nga 10-15 metrat e para... po more djathtas aha... as 2015-ten nuk shifna ... ne tok stakoj njeri une :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Per pak fillova me dyshu se do u boshe tradhetare atdheu poeto, mos u mer me greket...
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi... kush i bo kafet sot...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi... kush i bo kafet sot...
Po mir e robo si nuk the nje here, hecni tju jap 1 expres te lezecem nga CELA, nuk marrim akullore jo ste shpenzojm... perher na ul ke bar kafe "modestia", Lori caffee e shplare 50 lekshe...

Ho tvijme sot se jam i shoqerum me nje nektarine ? ti risim icik vlerat vetes :p
 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Po te kishe ardhe me qefe plako, vetem se ka nje problem te vogel, po bie shi, eshte e mira te vish sic erdhe dje, dielli si sac :p
 
Titulli: Kafe & Muhabet

O poeto ahahaha me nektarine thote lol

Une do doja nje kafe te helmatisur nga Dora e Monique...
Ishte dhe festa e femrave, si nuk vuni njona doren diku nga zemra me na qeras bahhhh
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top