• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjes :)

image.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kafe & Muhabet

Kila, hajde luj kembet e beje kafet :kapele:
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & MuhabetBujrum sot se e bom pushim prej sherreve.. lool

PS. Ka ndonjeri ndo1 qark te perdor borxh se mu dogj i imi sot...!
 
Titulli: Kafe & Muhabet

O Poeto pija te fut ne rruge te keqe
Pi leng frutash :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

Oj mistrecja ime..Nicktjeter,meqe kaq kohe na u arratise nga FV..
po te sjell per nje xhiro ne forumin tone kete :))


ama sillu mire mos bej sherre e dallavere :p ahhahaha

edhe ..:))

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Kafe & Muhabet

Mistrecja jote asht si erdhi ashtu do ike :p Lol :)kis)

Ah flm te dyjave ty edhe sweetie, keni gjetur sekretin tim cokollate e nutella lol
 
Titulli: Kafe & Muhabet

A ka ndonje kamarjere knej a jo? kush e ka turnin sot?

 
Titulli: Kafe & Muhabet

JA ku e keni se po afro ora per aperitivo knej:p
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Si te duket kjo?

 
Titulli: Kafe & Muhabet

Menu bavarese shume e shpifme
Ja fute kot me si koti, nga ma gjete ket bavareze thote lol

eshte piatto tipico brianzolo edhe gjeje se ca?
 

Avokati

Antar Aktiv
Pe: Kafe & Muhabet

Is never late Nicktjeter sushi time :D
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Nga ty sdu kafe, e bej vete lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

U takon çunave me i bë kafet sot se ne e kemi ditë feste, s'prekim gje me dore! :D
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Po moj xhane, si e do kafen para dreke, apo mbas?::kafe::
 
Redaktimi i fundit:

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Vizitorët aktivë aktualisht

‎Dying_Poet*, ‎bella, ‎dangerous

1 treshe braziljane kalceto e kishim bo lool
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

!seen 1 old friend lool-in....!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Ej me duket mua apo forumi ftohte sot ne kete feste te gruas.... befshi qejf sot gra e dridheni fort sot se dhe koha qenka e mire :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top