• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjesi e kalofshi sa me bukur ne kete dite te bukur me diell...

 
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjes Forumi.


 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjesi e kalofshi sa me bukur ne kete dite te bukur me diell...

Ekspres brenda mundesive, apo jemi rritur ne detyre tani :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kafe & Muhabet

Kush eshte ne banak sot nga gocat
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Miremengjes e nje jave te kendshme ne vazhdim. Meqe pergatita embelsira per koleget ne pune, po i ndaj edhe me ju :)
Duke patur parasysh postimin e meparshem, propozoj t'i ndani ne 4! Ashtu sheqeri s'do te jete i tepert!

Shiko fotografinë 21754
Taste nuk e di por presentation awful nuk Po flas si ramsy se e di pastaj Cdo fjale me f lol lol por te pakten je munduar :) thanx


Kafen sot se Mesa shoh edhe master Po pret per banakjeren lol
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Kafe & Muhabet

Taste nuk e di por presentation awful nuk Po flas si ramsy se e di pastaj Cdo fjale me f lol lol por te pakten je munduar :) thanx

Kafen sot se Mesa shoh edhe master Po pret per banakjeren lol
Pse mo awful? Elaboro pak me shume qe te jete kritike konstruktive se keshtu s'di si te permiresoj!

Sa per kafet...Costa on call:

 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Pse mo awful? Elaboro pak me shume qe te jete kritike konstruktive se keshtu s'di si te permiresoj!

Sa per kafet...Costa on call:

Faleminderit per kafen se Po mos te zgjoja ty nga gjumi per te qene ne duty per te tjeret vdes njeriu ketej edhe per nje gote uje tani do ma nderrosh kete kafen ma bej wild bean me mire lol lol
 

Avokati

Antar Aktiv
Pe: Kafe & Muhabet

Mirmëngjësi

Pak kripë se u velëm me të ëmbla..
Kulaci i të dielës i pjekur në pllakën e gurit, shoqëruar me djath Gjirokastre, hudhra Myzeqare, dhe ullinj Mallakastre ..:kafeja:

 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Per ato te cilet akoma nuk e kane ngrene mengjesin... :)

 

LoSsT

VIP
Titulli: Kafe & Muhabet

Mjesi suit, rrofsh.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kafe & Muhabet

Shum rremuje qenka ai mjesi lol
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kafe & Muhabet

Marla kjo speciale per Ty :)
MasteR mos kishe dhe ti ndonje porosi kshu? :)
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Mirmengjes o njerez te mire :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Kafe & Muhabet


Sa mka mar malli per kete ushqim
 
Titulli: Kafe & Muhabet

Po afron orari drekes, kush eshte per aperitiv?

 
Titulli: Kafe & Muhabet

shyqyr Monique, se gocat e forumit i kan hy djetes me not lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Kafe & Muhabet

Qysh jeni a jeni majr
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top