• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Xhelozi

😎😎😎
E ka nje te mir, qe tapkten se pim si skuthat me faqore ne xhep 😛

Po çe vret mendjen o burri dheut, se kur dilet nuk pihet fanta ekzotike, pa çik alkol nk ka lezet tavolina.

Un psh kur dal, du apo nk du Vere do pi ose nai got xhek se rakia nk para sherbehet.
Lene se m kujtove at pronarin me faqore . Thash esht tu nxjerr noj £ me paska bo nijhet naj gjo . Kur nxjerr faqoren i them pi mer pi se e pike bukur 😂
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Pishmanlliku nuk me kujtohet hiç, te tjerat i ke gjet :p

Ah, po nk kishte gje aty qe do pija Shend dhe Vere me nje vajz "sybojqelli"? 😛

Ti vetem fto, se do ta boj si katunaret si dikur e nje koh qe kur vinin nga kurbeti filloshin me fishekzjarre qe ta merrte vesh gjith katuni 😆
Hahahahahahaha
Viti i fundit:p nejse jo shume detaje😆
Shend e Vere eshte nje kafe, e ti pr aty je:p se kafet tjera ste pranojne😝
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Hahahahahahaha
Viti i fundit:p nejse jo shume detaje😆
Shend e Vere eshte nje kafe, e ti pr aty je:p se kafet tjera ste pranojne😝
Hahahahhaha me vdes fare ti mu kur flet ne numrin shumes 😆

Thash mos ishte nai pishmanllik tjeter ene u habisa 😛

Do ti ta shof un ate kafen tate? 😆
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Hahahahhaha me vdes fare ti mu kur flet ne numrin shumes 😆

Thash mos ishte nai pishmanllik tjeter ene u habisa 😛

Do ti ta shof un ate kafen tate? 😆
Jooooo.
Se me nxjerr te palarat lol
Ahh cje tii!
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Flak, te kuqe thuj...po ajo qe te dhash i lesho xixat per mir 😈

Dmth nk ka?

Qe bon xhuxhu (i thon magjise kta ktu) nk e vej ne diskutim, por shyqyr qe bon nga ajo e bardha :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Flak, te kuqe thuj...po ajo qe te dhash i lesho xixat per mir 😈

Dmth nk ka?

Qe bon xhuxhu (i thon magjise kta ktu) nk e vej ne diskutim, por shyqyr qe bon nga ajo e bardha :p
Xhuxhu? Hahahahah interesante si fjale😆
Sic ke shpirtin ben dhe magjine:p
Ja psh ti, do dilte magjia nga ata te zezat sterr😈
U deshte te them naj gje?:p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Xhuxhu? Hahahahah interesante si fjale😆
Sic ke shpirtin ben dhe magjine:p
Ja psh ti, do dilte magjia nga ata te zezat sterr😈
U deshte te them naj gje?:p
Ça te them un hallexhiu, me ke bo mo keq si ajo derrasa zez qe na nxirrte zysha e na rrifte sa her ishte fun muji 😆

E ve ne diskutim qe flas kot un per bardhesira? :p

Si nk te kam pa iher te thush nje llaf te mire, eee 😆
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Ça te them un hallexhiu, me ke bo mo keq si ajo derrasa zez qe na nxirrte zysha e na rrifte sa her ishte fun muji 😆

E ve ne diskutim qe flas kot un per bardhesira? :p

Si nk te kam pa iher te thush nje llaf te mire, eee 😆
Me mire ato qe ste lavderojne, shif dhe nga ky kendveshtrimi:p
Flet ndonjehere kot ti? Gje qe nk ndodh😆
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Me mire ato qe ste lavderojne, shif dhe nga ky kendveshtrimi:p
Flet ndonjehere kot ti? Gje qe nk ndodh😆
Edhe ti, nk mbetesh mrapa jo. Vetem se ndryshe nga un je si ronaldo vogel 😆

Po te them Naten :)

Ndryshe nga ty, un nk e kam me buton gjumin :p
 
 • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Edhe ti, nk mbetesh mrapa jo. Vetem se ndryshe nga un je si ronaldo vogel 😆

Po te them Naten :)

Ndryshe nga ty, un nk e kam me buton gjumin :p
Naten e mire:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top