• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Kafe & Muhabet

mmmm il tonnooo vado pazzo, pero duhet perdorur ne spaghetti nr 5 me pak hurdhra, nje gote vere, c'na hape oreksin :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Kafe & Muhabet

Po si te refuzoj ty mi :)
Vetem pa Hajdutin..... Kete se kam qejfe :p

:kis Yell
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Kafe & Muhabet

:p me morsh te keqen! mendova qe sdo vije, tani qe paske vendosur po kthehem une mbrapsht :p

komuniste!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe & Muhabet

Losst mjesi..:))
Gati kafja per ty,bakshishin here tjeter..:p ahhaha.sherbejm e me list ne kafen tone forumuro :p
Te befte mire..!!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Kafe & Muhabet

Je ne vete! Te flesh me te, zgjohesh tek 5-sa :p Normalisht darkes iu referoja!
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Kafe & Muhabet

Bonjourrrrrrrrrrrrrrrr!Yell e don nje cope?
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top