• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gerti2

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kuq e zi meqe jena Shqiptar dhe jemi me temperament shume te shkurter. :)
...edhe te gjith do te hapin rrugen ty pastaj.
 

Kila

VIP
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Kuq e zi meqe jena Shqiptar dhe jemi me temperament shume te shkurter. :)
...edhe te gjith do te hapin rrugen ty pastaj.
hajdee jasha konviktorja me ferrari kuqezi ... ndal polici shkel synin 20 lek te vjetra te dora mle me kalu pastaj lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Polici nuk do te ndaloje qe te veje gjobe ty Kila, ai do te ndaloje sepse do te bej nai foto me ty ose nai Selfie qe ta nxjerri dhe ai ne Facebook. :)
 

Kila

VIP
Titulli: Kafe Muhabet.!

wee meqe ra fjala ishte dita veres andej nga shqiperia thyet veze ?? hengret ballokume ?? ndexet ndonje zjarr ca bottt ???
 

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Titulli: Kafe Muhabet.!

Kohet e fundit i gjithë forumi duhet të bartet te kjo tema, mendoj postimet se anëtaret nuk i zë që të gjithë:gat:

Hajde more gëzuar
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

O pall, 13ta nuk ka te bej me kulturen shqiptare. Ne kemi zakone dhe supersticione te tjera
 

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

O pall, 13ta nuk ka te bej me kulturen shqiptare. Ne kemi zakone dhe supersticione te tjera
Merre vetën me të mirë.

Besoj që ndonjë nga stafi do e rregulloj temën dhe do e fshij postimin dhe replikën time.
 

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

E kisha fjalen per FIBEN qe ka shkrujt artikullin
Ky është problemi yt se më ke e kishe, vetëm se po pate diçka për temën posto, po nuk pate shko te tema kafe e muhabet, mundesh me e gjete vetën.

Shpresoj që ndonjë nga stafi vërtet do të reagoj duke e pastruar temën dhe e ndarë.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: E premtja e 13 me fat për Kosovën

Problemi jot eshte qe ti i ngatarron forumet me seanca parlamentare por nuk je vetem.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top